دانشجویان از بهمن ماه "بیمه سلامت" می‌شوند و دانشجویان متاهل سبدکالا می‌گیرند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   17 دی 1392-07 January 2014بازدید 934رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم:

دانشجویان از بهمن ماه "بیمه سلامت" می‌شوند و دانشجویان متاهل سبدکالا می‌گیرندرییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به اجرایی شدن طرح بیمه سلامت برای دانشجویان از بهمن ماه گفت: همه دانشجویان برای ثبت نام و انتخاب واحد در ترم آینده و همچنین استفاده از خوابگاه و تسهیلات صندوق رفاه باید بیمه سلامت داشته باشند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از:خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کیوان مرادیان کوچک‌سرایی در یک نشست خبری درباره جزئیات بیمه سلامت دانشجویان، اظهار کرد: براساس تفاهمنامه منعقده دانشجویان تنها 15 درصد از کل سهم بیمه را پرداخت می‌کنند که حدود ماهیانه 2000 تا 2500 تومان و سالیانه کمتر از 30 هزار تومان است اما با این وجود اگر حتی دانشجویی این مقدار را هم نداشته باشد ما در قالب وام به او می‌پردازیم تا هیچ بهانه و راه فراری وجود نداشته باشد.

وی همچنین درباره بیمه تکمیلی دانشجویان تصریح کرد: قصد داریم این بیمه را به گونه‌ای مدیریت کنیم که به صورت نیمه اجباری شود.

وی با تاکید بر اینکه برای ترم بهمن هیچگونه افزایش قیمت در بحث اجاره بهای خوابگاه‌ها و تغذیه نخواهیم داشت، گفت: همچنین دانشجویان متاهلی که قرار است دولت به آنها سبد کالا بدهد، باید تا 21 دی ماه به سایت صندوق رفاه مراجعه و مشخصات اولیه را در اختیار ما قرار دهند که برای معاونت برنامه ریزی ارسال کنیم.


بیمه سلامت دانشجویان بیمه سلامت در دانشگاهها بیمه کردن دانشجویان در دانشگاه سبد کالا در دانشگاه سبد کالا دانشجویان متاهل

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اخبار روزنامه ها