فرصت مجدد ویرایش اطلاعات داوطلبان دکتری/ ثبت معدل غیرواقعی یعنی انصراف

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   05 اسفند 1389-24 February 2011بازدید 1421


رئیس سازمان سنجش در حالی که امروز چهارشنبه آخرین مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دکتری است گفت: البته یک فرصت دیگر هم در زمان صدور کارت اینترنتی برای داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری در نظر گرفته می‌شود تا هر اصلاحی نیاز باشد صورت گیرد.

محمدحسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب در پاسخ به اینکه آیا احتمال تمدید مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری وجود دارد گفت: برای تمدید این مهلت هنوز تصمیمی گرفته نشده و داوطلبان فرصت دارند تا پایان ساعت 24 امروز نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی‌ اقدام کنند.

رئیس سازمان سنجش افزود: اگر نیاز شد مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان تمدید می‌شود. تمدید این مهلت به میزان تماس‌هایی بستگی دارد که از سوی داوطلبان و دانشگاه‌ها به منظور تمدید این مهلت صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: البته قبل از برگزاری آزمون نیمه متمرکز دکتری به هنگام صدور کارت اینترنتی، فرصتی در نظر گرفته می‌شود تا ضمن اینکه داوطلب برای خود کارت اینترنتی صادر می‌کند بتواند هرگونه اصلاحی که لازم باشد نیز در آن زمان  انجام دهد.

سرورالدین درباره نحوه برخورد با داوطلبانی که به هنگام ثبت نام اقدام به ثبت معدل غیرواقعی کرده و در مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی نیز نسبت به ویرایش آن اقدام نکرده‌اند به مهر گفت: هرگونه مغایرت در معدل اعلام شده از سوی داوطلبان به منزله انصراف تلقی می‌شود.

وی یادآور شد: در صورتی که داوطلبان حتی در زمان صدور کارت آزمون نیز اقدام به ویرایش معدل کنند موردی برایشان بوجود نمی‌آید اما پس از آن دیگر مغایرت معدل پذیرفته نیست. معمولا داوطلبانی که معدل غیر واقعی ثبت می‌کنند معدلشان را زیادتر از میزان واقعی می‌نویسند.

رئیس سازمان سنجش در پاسخ به اینکه داوطلبان در صورت قبولی در آزمون نیمه متمرکز دکتری به چند دانشگاه معرفی می‌شوند به مهر گفت: داوطلبان می‌توانند همه دانشگاه‌هایی که دوست دارند در آنها تحصیل کنند را به ترتیب اولویت بنویسند بنابراین محدودیتی نیست. با توجه به نمره و امتیازاتی که آورده‌اند از انتخاب اول تا انتخاب آخرشان بررسی می‌شود. بنابراین هر داوطلبی بخواهد می‌تواند تمام دانشگاه‌هایی که در رشته‌اش دکتری ارائه می‌کنند را انتخاب کند.

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها