مهلت ویرایش اطلاعات در آزمون دستیاری داروسازی اعلام شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   30 فروردین 1390-19 April 2011بازدید 1826


مرکز سنجش آموزش پزشکی مهلت اصلاح و ویرایش اطلاعات ثبت نامی و تکمیل مدارک ارسالی را برای داوطلبان بیست و سومین دوره آزمون Ph.D رشته های تخصصی داروسازی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، این گروه از داوطلبان می توانند از ساعت 16 روز چهارشنبه 11 خرداد ماه تا ساعت 16 روز پنجشنبه 12 خرداد ماه به مدت 24 ساعت با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به اصلاح و ویرایش فرم ثبت نام و تکمیل مدارک ارسالی خود اقدام کنند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی تاکید کرده است: داوطلبانی که به دلیل نداشتن گواهی زبان انگلیسی ثبت نام نکرده اند در صورت تمایل می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، در آزمون MHLE که در روز 6 خرداد 90 برگزار می شود شرکت کنند.

مهلت ثبت نام در آزمون MHLE (آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت) از روز 27 فروردین آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد. داوطلبان آزمون تخصصی داروسازی می توانند در زمان تکمیل مدارک، گواهی آزمون زبان را ارسال کنند.

زمان اعلام شده برای ویرایش اطلاعات داوطلبان دستیاری تخصصی داروسازی آخرین فرصت برای ویرایش فرم ثبت نام و تکمیل مدارک از جمله مدرک زبان است و دیگر تمدید نمی شود.

بیست و سومین دوره امتحانات پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری در روز پنجشنبه 19 خرداد 90 برگزار می شود. آزمون در این دوره در رشته های فارماسیوتیکس، شیمی دارویی، فارماکوگنوزی، بیوتکنولوژی دارویی، سم شناسی، داروسازی بالینی، داروسازی سنتی، اقتصاد و مدیریت دارو، کنترل دارو، داروسازی هسته ای، نانوفناوری دارویی، زیست مواد دارویی برگزار شده و داوطلبان تنها مجاز به ثبت نام در یک رشته هستند.

ظرفیت پذیرش در این دوره از آزمون 192 نفر است که در 12 رشته پذیرش صورت می گیرد. دانشکده های داروسازی تهران، شهیدبهشتی، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، اهواز، کرمان، ساری و انستیتو پاستور از جمله مراکز آموزشی تربیت نیروی تخصصی داروسازی هستند.


آزمون دستیاری داروسازی

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها