اعلام نتایج آزمون دستیاری دندانپزشکی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   20 شهریور 1390-11 September 2011بازدید 3094اعلام نتایج آزمون دستیاری دندانپزشکی

نتايج بيست و پنجمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي دندانپزشکي از سوي مرکز سنجش آموزش پزشکي اعلام شد و پذيرفته شدگان تا 30 شهريور فرصت دارند در دانشگاهها ثبت نام کنند.

کليه پذيرفته شدگان بيست و پنجمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي دندانپزشکي موظف به مراجعه به دانشگاه محل پذيرش و انجام مراحل ثبت نام بر اساس تقويم دانشگاه محل تحصيل از تاريخ 21 تا 30 شهريورماه هستند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش پذيرفته شدگان در هنگام ثبت نام بايد با توجه به سهميه پذيرش خود، اصل و تصوير مدارک کلي که اعلام شده را بر اساس مندرجات دستورالعمل هاي مرتبط، به دانشگاه محل پذيرش ارائه کنند.

نوع سهميه پذيرش به دانشگاههاي علوم پزشکي محل آموزش اعلام مي شود و شروع آموزش کليه پذيرفته شدگان مرحله اصلي آزمون پذيرش دستيار تخصصي دندانپزشکي بر اساس تقويم دانشگاهي خواهد بود.

دانشجوياني که با استفاده از مقررات رتبه هاي برتر، استعداد درخشان و قانون تسهيل ازدواج جوانان و ... مجاز به شرکت و پذيرش در آزمون شده اند موظف هستند تا تاريخ 31 شهريورماه فارغ التحصيل شوند.

اين گروه از داوطلبان و داوطلباني که با ارائه گواهي مبني بر فارغ التحصيلي تا تاريخ 24 تيرماه 90 در آزمون شرکت کرده اند موظف به ارائه گواهي فراغت از تحصيل در زمان ثبت نام به دانشگاه محل تحصيل هستند. در صورت عدم ارائه گواهي فارغ التحصيلي به دانشگاه محل تحصيل قبولي اين گروه کان لم يکن تلقي مي شود.

عدم ثبت نام در موعد مقرر و يا عدم شروع به آموزش بر اساس تقويم دانشگاه به منزله انصراف قطعي پذيرفته شده محسوب مي شود و دانشگاهها موظف هستند اسامي افرادي که در تاريخ مقرر ثبت نام نکرده اند و يا انصراف داده اند را حداکثر تا تاريخ 15 مهرماه 90 به دبيرخانه شوراي آموزش دندانپزشکي و تخصصي جهت معرفي جايگزين اعلام کنند.

در صورت عدم ثبت نام و خالي ماندن ظرفيت فقط با نظر کميسيون موارد خاص دبيرخانه شوراي آموزش دندانپزشکي و تخصصي حداکثر تا پايان مهرماه تکميل ظرفيت را انجام مي دهد.


به گزارش مهر، آزمون دستياري تخصصي دندانپزشکي با شرکت حدود 2 هزار نفر در روز 6 مرداد برگزار شد.  پذيرش دانشجو در رشته هاي تخصصي پريودانتيکس، دندانپزشکي ترميمي، دندانپزشکي کودکان، جراحي دهان و فک و صورت، ارتودانتيکس، اندودانتيکس، پروتزهاي دنداني، راديولوژي دندان و فک و صورت، پاتولوژي دهان و فک، بيمارهاي دهان و فک و صورت با اعلام ظرفيت 412 نفر صورت گرفته است.نتایج آزمون دستیاری دندانپزشکی

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها