بررسی موفقیت مدیریت پردیس‌های مجازی دانشگاهی در ایران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه مجازیارسال شده در   25 دی 1391-14 January 2013بازدید 5588


بررسی موفقیت مدیریت پردیس‌های مجازی دانشگاهی در ایرانسمینار علمی چارچوبی برای موفقیت مدیریت پردیس‌های مجازی دانشگاهی در ایران، برگزار می شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار مهر، پنجمین سمینار علمی انجمن یادگیری الکترونیکی ایران (یادا) با همکاری پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با عنوان چارچوبی برای موفقیت مدیریت پردیس‌های مجازی دانشگاهی در ایران برگزار می‌شود.
این سمینار علمی با سخنرانی دکتر مهدی شامی‌زنجانی، استادیار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، چهارشنبه 27 دی ماه جاری در تالار اجتماعات پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران برپا خواهد شد.

طرح کلی این سمینار شامل معرفی عوامل موثر بر موفقیت مدیریت پردیس های مجازی دانشگاهی در ایران مشتمل بر مجموعه عوامل ذی‌نفعان انسانی، مجموعه عوامل فرایندی روش شناختی و مجموعه عوامل سیستمی فناورانه است.

علاقه مندان به شرکت در این سمینار باید کاربرگه نام‌نویسی الکترونیکی را تکمیل و به پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ارسال کنند و یا می توانند آن را از طریق پایگاه وب این پژوهشگاه به صورت زنده مشاهده کرده و پرسشهای خود را از طریق رایانامه scirel@irandoc.ac.ir مطرح کنند.

شرکت در سمینارهای علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات برای عموم آزاد و به ‌صورت رایگان است.

مدیریت پردیس مدیریت دانشگاه پردیس دانشگاهی پردیس مجازی دانشگاهی ایران ایران
اخبار روزنامه ها