اولويت جذب در سپاه با دانشجويان دانشگاه هاي معتبر و برتر ملي

مجموعه  آگهی استخدام سراسری / اخبار استخدامارسال شده در   05 دی 1390-26 December 2011بازدید 24106


اولويت جذب در سپاه با دانشجويان دانشگاه هاي معتبر و برتر ملي


مسئول گزينش و عضويابي سپاه شهداء آذربايجان غربي، اولويت جذب در اين نهاد انقلابي را از ميان دانشجويان دانشگاه هاي معتبر و برتر کشور دانست.

به گزارش آريا به نقل ازروابط عمومي پايگاه اطلاع رساني بسيج،سرهنگ پاسدار حمزه قاسمي، با اشاره به مراحل گزينش در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، گفت: پس از اجراي طرح تحول در نظام گزينش سپاه و در راستاي اجراي فرامين فرمانده معظم کل قوا، با هدف تامين نيرو با رويکرد جديد، گزينش در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به صورت عضويابي انجام مي شود.
وي افزود:در قالب اين طرح نيازمندي يگان هاي تحت امر هر سپاه در قالب دستور نيروي انساني و با همکاري قسمت ارزشيابي برآورد شده و سپس از سوي ستاد کل سپاه به سپاه هاي استاني اعلام مي شود تا اين نيازها بنا بر نياز هر سپاه برآورد شود.
سرهنگ قاسمي، اجراي اين طرح را موجب تقويت شايستگي هاي پاسداري ميان اعضا و همچنين ارائه راهکارهاي مناسب براي جذب نيرو در سپاه پاسداران اعلام و خاطر نشان کرد: در اين طرح فرد براي ورود به يگان هاي سپاه بايد داراي شاخصه هاي پاسداري بوده و به اين ترتيب پيش زمينه اي در وي از بابت تقويت ايمان و اراده ديني به وجود مي آيد.
مسئول گزينش و عضويابي سپاه شهداء آذربايجان غربي، در ادامه با اشاره به اينکه پاسداران شاغل در سپاه پاسداران وارثان حقيقي خون شهدا هستند، گفت: افرادي که براي خدمت در اين نهاد انقلابي انتخاب مي شوند بايد از تمام جهات درااي خوي و خصلت شهداي انقلاب اسلامي بوده و خود را مديون خون اين عزيزان بدانند.
اين مسئول، با بيان اين مطلب که تمام مراحط گزينش و عضويابي در سپاه پاسداران از طريق سپاه هاي استاني انجام مي گيرد، خاطر نشان کرد: در آذربايجان غربي نيز اين مسئوليت بر عهده سپاه شهداء استان بوده و تمام مراحل گزينش و جذب داوطلبين از سوي اين سپاه انجام مي شود.
سرهنگ قاسمي، شرايط عمومي استخدام در سپاه را داشتن سابقه تحصيلي مناسب عنوان و اظهار داشت: افرادي که مايل به ورود به نهاد سپاه باشند بايد داراي سوابق تحصيلي عالي از جمله دارا بودن معدل بالاتر از 15 در رشته هاي عمومي از دانشگاه هاي معتبر باشند.
وي، در مورد شرايط افراد جهت تحصيل در دانشگاه امام حسين(ع) نيز گفت: اين افراد پس از شرکت و قبولي در آزمون ورودي که همانند آزمون سراسري دانشگاه ها برگزار مي شود، در مقطع کارشناسي به ادامه تحصيل پرداخته و پس از اتمام دوره تحصيلي و طي دوره هاي مختلف  به عضويت افسري نهاد مقدس سپاه در مي آيند.
سرهنک قاسمي، در بخش ديگري از سخنان خود به نبود مشکل در مراحل گزينش افراد اشاره و تصريح کرد: با توجه به تغيير سيستم گزينش و عضويابي در سپاه، خوشبختانه مشکلي از بابت استخدام افراد در اين نهاد وجود ندارد.
وي با اعلام اينکه در راستاي ارزش گذاري به اقدامات و فعاليت هاي بازنشستگان و پرسنل سپاه شهدا، مرحله شناسايي فرزرندان اين قشر آغاز شده، گفت: تمام پرسنل و بازنشستگان سپاه ها و يگان هاي تحت امر سپاه شهداي آذربايجان غربي که داراي فرزندان ذکور با مدرک فوق ديپلم و ليسانس هستند با مراجعه به نيروي انساني يگان هاي خود نسبت به معرفي فرزندان ذکور اقدام کنند تا به اين ترتيب سامانه فرزندان ذکور پاسداران تشکيل شود.
مسئول گزينش و عضويابي سپاه شهداء آذربايجان غربي، در پايان با اشاره به شرايط تبديل عضويت بسيجيان تمام وقت، اظهار داشت: تبديل عضويت بسيجيان تمام وقت شاغل در تمام يگان هاي سپاه شهدا به دور دوم خدمتي که همان 30 ساله محسوب مي شود، آغاز شده و با کيفيت خوبي در حال انجام مي باشد؛ همچنين افراد داراي مدرک فوق ديپلم و ليسانس با معدل بالاي 15 به عضويت افسري نائل مي شوند.


اولويت جذب سپاه دانشجويان دانشگاه هاي معتبر برتر ملي
نمونه سوالات دکتري ارشد
موسسه سپهرسخن
مدرسان شریف
مسیح خواه
حصیل در خارج
محصولات آموزش زبان
آموزش مديريت
تیتر خبرگزاری ها
نمونه سوالات آزمون دکتری 92
سئوالات کارشناسی ارشد
فلش کارت ارشد و دکتری
فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندرویدد
دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
نمونه سئوالات کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 90
دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
آموزش دروس دانشگاهی پیام نور
سئوالات امتحانی دانشگاه پیام نور
اجاره سالن همایش و سمینار
محصولات آموزشی مدیریتی
محصولات آموزشی بازاریابی و فروش
محصولات آموزشی فنی مهندسی
محصولات آموزشی زبان انگلیسی
کتاب مدیر ویژه مدیران
MBA مجازی
پکیج های آموزشی دکتر صحت
مجموعه نمونه قراردادهای آماده جهت استفاده مدیران شرکت ها
آموزش ICDL
طرح توجیهی وکارآفرینی
آموزش تعمیر لپ تاپ
آموزش تعمیرات موبایل
آموزش مقاله نویسی ISI
دانلود مقاله ISI
سوالات عمومی آزمونهای استخدامی با پاسخنامه
master GRE 2009
فلش کارت آمادگی آزمون GRE برای موبایل با فرمت جاوا
اندرویدینا | دانلود بازی اندروید
طراحی سایت های دانشگاهی و خبری
پرتال دانش آموزی کشور
پرتال خبری همگان
پرتال مدیریت
پرتال تجارت
پرتال مهندسی
پرتال پزشکی
پرتال روانشناسی
پرتال کارآفرینی
پرتال تبلیغاتی کشور
ژورنال آموزشی کشور
دانلود آهنگ جدید
خدمات نظافت منزل و محل کار
سایت املاک
آموزش نرم افزار های مهندسی
اعزام دانشجو
مترجم 20 زبانه
تبلیغات popup پاپ آپ
سیستم همکاری در فروش
دانلود آهنگ جدید
برنامه های سینما
برنامه های تئاتر
دانلود آهنگ جدید
سامانه پیام کوتاه
تندیس جشنواره
دانلود نوار ابزار سایت
Get our toolbar!pagerank