آگهی استخدام پرستار

مجموعه  آگهی استخدام سراسری / استخدام پرستار بهیارارسال شده در   14 آذر 1394-05 December 2015بازدید 54892آگهی استخدام پرستار استخدام کارشناس پرستاری خانم استخدام کارشناس پرستاری
استخدام کارشناس ماما استخدام سوپروایزر پرستار

استخدام لیسانس پرستاری استخدام کارشناس پرستاری ماما استخدام پرستار و بهیار
---------------------------------------------------------------------
در تقسيم بندي هاي آكادميك، امروز ارزش پرستار خوب هم سطح يك پزشك خوب قرار مي گيرد. كار يك پزشك خوب موقعي بحد مطلوب مي رسد كه يك پرستار خوب و ورزيده مسئوليت بيمار او را بر عهده داشته باشد.
 
خاص‌ترين ويژگي‌هاي رشته پرستاری
 
پرستار بايد از سلامت كامل جسمي و ذهني و روحي برخوردار باشد و فردي دقيق  علاقه مند و صبور باشد و كنترل كافي روي احساسات شخصي خود داشته باشد.
 
واحدها و دروس رشته پرستاری

طول دوره رشته پرستاري در مقطع كارشناسي دانشگاه ها 4 سال است كه در اين مدت دانشجويان دروس پايه، دروس اصلي و دروس تخصصي را مي خوانند.
 
دروس پایه: تشریح،فیزیولوژی،ایمونولوژی،بیوشیمی،میکروب شناسی،انگل شناسی،امارحیاتی مقدماتی.
 
دروس اصلی: تغذیه و تغذیه درمانی، اصول اپیدمیولوژی و مبارزه با بیماریها، روانشناسی اجتماعی، داروشناسی، زبان تخصصی، اصول و روش آموزش به بیماری.
 
دروس تخصصی: اصول و فنون کاربرد احکام اسلامی در پرستاری، بررسی وضعیت سلامت، پرستاری بهداشت مادران و نوزادان و مراقبت های دوران بارداری و زایمان، بیماری های داخلی، عفونی و پرستاری های مربوط، پرستاری ویژه، پرستاری درفوریت ها، کودکان و پرستاری مربوط 1(کودک سالم)، کودکان و پرستاری مربوط2 (کودک بیمار)، بهداشت روانی، بیماری ها و پرستاری های مربوط، اصول مدیریت خدمات پرستاری، تاریخ و تحولات و اخلاق پرستاری، کاراموزی.
 
آينده شغلی رشته پرستاری

در کشور ما با این که پرستاران جایگاه واقعی خود را نیافته اند و در چند سال اخیر نیز با تعداد قابل توجهی فارغ التحصیل رشته پرستاری از دانشگاه آزاد و دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی-درمانی روبرو هستیم اما هنوز مراکز بهداشتی-درمانی به پرستارانی متخصص، مجرب و توانمند نیازمندند و در واقع بازار کار برای فارغ التحصیل خوب این رشته وجود دارد.
 
چون پرستاران علاوه بر کار در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی-درمانی می توانند در صنعت برای مراقبت از سلامت و بهداشت کارکنان صنایع مختلف، در سازمان تربیت بدنی و مراکز ورزشی به عنوان یکی از اعضای اصلی تیم مراقبت پزشکی و در آموزش و پرورش فعالیت نمایند.
 
حتی یک پرستار می تواند به طور مستقل فعالیت کند، یعنی با تاسیس مرکز بهداشت خصوصی به ارزیابی وضعیت سلامت افراد جامعه بپردازد یا مهد کودک دایر نماید.------------------------------
اخبار جدید انتهای صفحه
------------------------------


------------------------------------------

آگهی استخدام خانم  94/06/09
-------------------------------------------


استخدام بهیار خانم جهت همکاری در درمانگاه شرق تهران


به بهیار خانم جهت همکاری در درمانگاه شرق تهران نیازمندیم.
متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

تلفن: 02177468485
------------------------------------------
آگهی استخدام خانم  94/08/19
-------------------------------------------


استخدام بهیار و پرستار و کارشناس مامایی در مشهد


به بهیار, پرستار و کارشناس مامایی جهت کار در شیفت صبح و عصر در مشهد نیازمندیم.
متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

تلفن: 05135020600


------------------------------------------
آگهی استخدام خانم  94/09/14
-------------------------------------------


  استخدام 48 هزار پرستار    

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تأکید بر استخدام 48 هزار پرستار گفت: متاسفانه سازمان مدیریت و برنامه ریزی بازگشایی ردیف‌های استخدامی را به درستی انجام نمی‌دهد، همچنین بسیاری از بیمارستانهای دانشگاه آزاد آموزش به پرستاران را به خوبی انجام نمی‌دهند.

به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، رسول خضری درباره ابلاغ آیین‌نامه تربیت پرستار در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی، اظهار داشت: به طور حتم یکی از افراد موثر در تیم درمان پرستاران هستند و حوزه پرستاری در دنیا از اهمیت بسزایی برخوردار است، بنابراین آموزش به پرستاران باید طبق یک قاعده و چارچوب مشخص انجام شود.
نماینده مردم سردشت وپیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه در حال حاضر بسیاری از بیمارستان‌های متعلق به دانشگاه آزاد آموزش به پرستاران را به خوبی انجام نداده و از دانشگاه‌های دولتی در این راستا کمک می‌گیرند، افزود: به طور حتم باید برای آموزش پرستاری کادر آموزشی کاملی وجود داشته باشد؛ هر چند که در حال حاضر کادر آموزشی کامل در بیمارستان‌های خصوصی به آن معنا وجود نداشته و بیشتر ارائه خدمات درمانی صورت می‌پذیرد.
وی با بیان اینکه بر سر در مراکز آموزشی دانشگاهی از نام مرکز آموزشی، بهداشتی و درمانی استفاده می‌شود، تصریح کرد: به طور حتم در این مراکز آموزش مقدم بر مسائل بهداشتی و درمانی است، این در حالی است که در مراکز خصوصی اولویت با درمان است؛ بنابراین با ابلاغیه جدید باید بیمارستان مورد نظر دارای صلاحیت‌های آموزشی به لحاظ فضای فیزیکی، نیروی انسانی و نحوه آموزش باشد.
خضری با اشاره به اینکه بیشتر بار بیمارستان‌های آموزشی بحث آموزش بوده و در کنار آن به ارائه خدمات درمانی نیز پرداخته می‌شود، به خانه ملت گفت: به طور حتم اولویت در این مراکز درمانی، آموزش بوده اما متاسفانه در بسیاری از مراکز خصوصی هیچ آموزشی داده نمی‌شود؛ از این رو باید همه مراکز این چنینی دارای صلاحیت آموزشی به لحاظ کادر آموزشی حرفه ای باشند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه در حال حاضر در حوزه جذب و استخدام پرستاران مشکلات بسیاری وجود دارد، خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی بازگشایی ردیف‌های استخدامی را به درستی انجام نمی‌دهد، زیرا 18 هزار نفر بازنشسته پرستار در سال 93 وجود داشت که تاکنون مجوز استخدام حتی برای 9 هزار نفر نیز صادر نشده است، بنابراین با توجه به اینکه مراجعه بیمار ب‌ه مراکز درمانی دولتی تا 3 برابر افزایش پیدا کرده و 80 درصد بار بستری در بیمارستان‌های دولتی است باید به ازای 18 هزار پرستار بازنشسته مجوز استخدام 48 هزار نفر صادر شود.استخدام پرستار و بهیار استخدام بهیار و کمک بهیار استخدام بهیار استخدام پرستار استخدام پرستار در تهران آگهی استخدام پرستار استخدام کارشناس پرستاری استخدام پرستار جهت نگهداری از سالمند و کودک استخدام سوپروایزر پرستار
پکیج مدیریت
حصیل در خارج
مقاله نویسی ISI
آموزش مديريت
اخبار روزنامه ها
جدول زمانبندی آزمون های دانشگاهی
پذیرش بدون کنکور ارشد
دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
آموزش دروس دانشگاهی پیام نور
سئوالات امتحانی دانشگاه پیام نور
اجاره سالن همایش و سمینار
محصولات آموزشی مدیریتی
محصولات آموزشی بازاریابی و فروش
مشاوره تحصیلی تلفنی
محصولات آموزشی فنی مهندسی
محصولات آموزشی زبان انگلیسی
کتاب مدیر ویژه مدیران
MBA مجازی
آموزش ICDL
آموزش تعمیر لپ تاپ
آموزش تعمیرات موبایل
آموزش مقاله نویسی ISI
دانلود مقاله ISI
اخبار دانش آموزی
محصولات آموزشی
اجاره بیلبورد تبلیغاتی
خدمات پرینت سه بعدی
پروپوزال
آموزش حسابداری
مادسیج پرسشنامه و دانلود دانشگاهی
دانلود آهنگ جدید
جراحی بینی
دانلود مقاله فارسی رایگان
دكوراسيون
اجاره سوئیت در کیش
آموزش نرم افزار های مهندسی
اعزام دانشجو
مترجم 20 زبانه
آدرس لینک های تلگرام
دانلود زیرنویس فارسی
فروشگاه ساز
تور دبی
تور استانبول
تور مشهد
تور کیش
برنامه های سینما
برنامه های تئاتر
تندیس جشنواره
دانلود نوار ابزار سایت
Get our toolbar!pagerank