فنون راه ­اندازی کسب و کار کوچک

مجموعه  آموزش - دوره و محصولات آموزشی / کتاب و محصولات آموزشیارسال شده در   14 فروردین 1392-03 April 2013بازدید 10878


عنوان: فنون راه ­اندازی کسب و کار کوچک
مخاطب: افرادي كه مايلند با سرمايه خودشان كسب و كاري را شروع كنند
هدف: جلوگيري از هدر رفتن زحمت و زمان افراد و در نتيجه جلوگيري از ورشكست شدن آنها با دادن اطلاعات اوليه و ضروري براي وارد شدن به بازار
زمان: بيش از 4 ساعت
قيمت: 9800 تومان

شرح: ما هر روزه شاهديم كه افراد زيادي به تنهائي يا به صورت شراكتي اقدام به راه اندازي يك كسب و كار جديد براي خود مي نمايند. اين افراد داراي زمينه هاي شغلي، تحصيلي و تخصصي متفاوتي هستند و انگيزه آنها معمولاٌ اين است كه آقاي خودشان باشند (استقلال) و درآمد خوبي داشته باشند. اما متأسفانه بسياري از اين افراد پس از مدتي در كار و فعاليت خود با شكست و ناكامي مواجه ميشوند و پس از تحمل ضررهاي سنگين و از بين رفتن سرمايه مجبور ميشوند با شرمندگي از صحنه فعاليت و رقابت كنار بكشند.
در اين بسته آموزشي ابتدا ارزيابي ايده مورد بحث قرار مي­گيرد تا شما بتوانيد قبل از سرمايه­گذاري و شروع به كار  مطمئن شويد كالا يا خدمات شما از جنبه­هاي مختلف (بازاريابي، فني، قانوني و …) قابل ارائه به بازار هستند. سپس روش­هاي مختلف تامين سرمايه آموزش داده مي­شود. در مرحله بعدي بخش­هاي مختلف طرح تجاري يا طرح توجيهي و روش نوشتن آن توضيح داده مي­شود.
براي برخورداري از حقوق قانوني ممكن است لازم باشد شركتي ثبت كنيد. انواع شركت و تفاوت­هاي آنها و همچنين روش ثبت يك شركت مختصراً توضيح داده شده­اند. همچنين نكات مهم قانون كار و بيمه توضيح داده شده­اند كه در صورتي كه بخواهيد كسي را استخدام كنيد بايد حتماً از آنها اطلاع داشته باشيد. يك بخش نيز به روش صحيح  نوشتن قراردادها و شرايط صحت آنها اختصاص يافته تا قراردادهايتان از نظر قانوني بي­نقص باشند.
در اين بسته آموزشي نكات مفيدي در مورد انتخاب افراد مناسب براي استخدام، روش تنظيم يك نظام كارآمد حقوق و دستمزد و روش ايجاد انگيزه در كاركنان آموزش داده مي­شوند كه بكار بردن آنها مي­تواند كمك زيادي به پيشرفت شما بكند.
بازاريابي مهمترين بخش از كار شماست. در بخش بازاريابي اصول بازاريابي را خواهيد آموخت و با بكار بردن نكات مطرح شده خواهيد توانست بصورت هدفمند و به دور از ابهام مشتريان خود را مشخص كرده و آنها را جذب كنيد.
يكي از مهمترين و پرهزينه­ترين اقدامات بازاريابي تبليغات است كه بخش مستقلي را به خود اختصاص داده است. در اين بخش با اصول تبليغات و روابط عمومي آشنا مي­شويد و روش­هاي كم هزينه­اي براي معرفي خود و محصولاتتان مي­آموزيد.
در CD ودر كنار برنامه در فولدر Extra docs مطالب اضافي ديگري براي مطالعه شما قرار داده شده است كه مي­توانيد از آنها استفاده كنيد.

 

 


روش های راه اندازی کسب و کار فنون کارآفرینی کارآفرینی کسب و کار کوچک
اخبار روزنامه ها