شروع تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه‌ای و غیرانتفاعی‌ها از دوشنبه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کاردانیارسال شده در   14 دی 1392-04 January 2014بازدید 735شروع تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه‌ای و غیرانتفاعی‌ها از دوشنبه

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت برخی کد رشته محل‌های کاردانی دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی سال 92 از روز دوشنبه 16 دی ماه خبر داد.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل ازخبرگزاری ایسنا، درباره شرایط ثبت‌نام در این تکمیل ظرفیت، گفت: داوطلبانی که در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید برای آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی سال 92 ثبت‌نام کرده (اعم از حاضران و غایبان) و همچنین داوطلبانی که در این آزمون ثبت‌نام نکرده‌اند، می توانند بر اساس اطلاعیه تکمیل ظرفیت بهمن 92 در برخی از کدرشته محل‌های تحصیلی ثبت‌نام و انتخاب رشته کنند.

وی افزود: این ثبت‌نام در برخی از کدرشته‌محل‌های تحصیلی آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای که بر اساس نمره آزمون و از بین شرکت‌کنندگان در آزمون و همچنین برای برخی کدرشته‌محل‌های موسسات غیرانتفاعی که پذیرش در آن‌ها منحصرا بر اساس سوابق تحصیلی انجام می‌گیرد، صورت خواهد گرفت.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز ثبت‌نام این مرحله از روز دوشنبه 16 دی ماه، اظهار کرد: شرایط و ضوابط ثبت‌نام و پذیرش در این مرحله، در اطلاعیه سازمان سنجش از فردا بر روی سایت سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار داده خواهد شد و همچنین در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه 16 دی ماه منتشر می‌شود.

توکلی خاطرنشان کرد: تمامی داوطلبان می‌توانند بر اساس ضوابط مندرج در اطلاعیه به سایت سازمان مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 35 هزار ریال نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی اقدام کنند.

وی با اشاره به ظرفیت پذیرش در این دوره تصریح کرد: ظرفیت پذیرش جمعا 85 هزار و 457 نفر است که از این تعداد 680 نفر برای دوره روزانه، 444 نفر شبانه فنی و حرفه‌ای و 84 هزار و 333 نفر در موسسات غیرانتفاعی پذیرفته خواهند شد.
شروع تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه‌ای و غیرانتفاعی‌ها شروع تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه‌ای و غیرانتفاعی‌ها از دوشنبه

تکمیل ظرفیت برای کاردانی‌های فنی حرفه‌ای آغاز می شود/ ثبت نام از فردا

فردا آخرین مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

آمار ثبت نام در کاردانی علمی کاربردی/ تنها یک پنجم ظرفیت پر شد!

شهریه دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

آمار نهایی داوطلبان آزمون های کاردانی/ظرفیت بیشتر از تعداد داوطلب

کارت آزمون کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای از 19 مرداد توزیع می گردد

اجحاف در حق مسلم دانشجویان کاردانی تربیت بدنی

ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای

ثبت‌ نام در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای

آغاز ثبت نام کاردانی بدون آزمون آموزشکده‌های سما

پذیرش بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی از ۱۹ آبان

زمان پایان ثبت نام پذیرش در رشته‌ های تحصیلی کاردانی

اعلام نتایج اسامی پذیرفته‌ شدگان نهایی آزمون کاردانی

اسامی پذیرفته شدگان دوره هاي کارداني فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي

آخرین مهلت ثبت‌ نام دانشگاه جامع علمی کاربردی

اخبار روزنامه ها