ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی از 28 آبان آغاز می شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسیارسال شده در   20 آبان 1391-10 November 2012بازدید 6221ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی از 28 آبان آغاز می شودمشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ثبت نام متقاضیان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دوره های کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) سال 1391 از یکشنبه، 28 آبان ماه آغاز می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از  ایرنا ˈحسین توکلیˈ افزود: اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص تکمیل ظرفیت برخی رشته های تحصیلی دوره های کاردانی به کارشناسی سال 1391 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور از روز دوشنبه، 22 آبان ماه بر روی پایگاه اینترنتی سنجش قرار می گیرد و در نشریه پیک سنجش همان روز نیز منتشر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد:‌ تمام داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1391 ثبت نام کرده و در جلسه این آزمون حاضر بوده اند می توانند با توجه به نمره کل علمی که در گرایش و رشته امتحانی خود به دست آورده اند درصورت وجود رشته های مربوط به رشته امتحانی آنها در فهرست تکمیل ظرفیت، برای ثبت نام در این مرحله اقدام کنند.

توکلی به داوطلبان توصیه کرد قبل از ثبت نام، اطلاعیه تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی را به دقت مطالعه کنند و درصورت واجد شرایط بودن ابتدا به پایگاه اینترنتی سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و مبلغ 28 هزار ریال با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

مشاورعالی سازمان سنجش ادامه داد: داوطلبان پس از پرداخت وجه ثبت نام، از روز یکشنبه، 28 آبان تا سه شنبه، 30 آبان ماه 91 فرصت دارند کدرشته محل های انتخابی خود را به ترتیب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی به ثبت برسانند.

وی تاکید کرد: نتیجه مرحله تکمیل ظرفیت و اسامی پذیرفته شدگان این مرحله از آزمون کاردانی به کارشناسی از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

 

 


تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد از ۱۸ مهر آغاز می شود

اعلام نتایج نهایی دوره های کارشناسی علمی کاربردی ۲۷ مهر

ثبت نام در رشته های مهارت محور دوره کارشناسی ناپیوسته دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات

آغاز ثبت نام در دوره های کارشناسی علمی کاربردی از ۱۷ شهریور

کارنامه آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۵ منتشر شد

نتایج نهایی کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد پنجشنبه اعلام می شود

اعلام رشته محل‌های جدید در دوره های کارشناسی علمی کاربردی

نتایج کارشناسی با آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد/ پذیرش ۷۰ هزار نفر

مهلت ثبت نام در دوره های کارشناسی علمی- کاربردی دوباره تمدید شد

ثبت نام ۶۴ هزار نفر در دوره های کارشناسی علمی- کاربردی

مراسم استقبال از دانشجویان علم و صنعت ۵ مهر برگزار می شود

آیین استقبال از دانشجویان دانشگاه هنر ۵ مهر برگزار می شود

کاهش شهریه کاردانی و کارشناسی رشته‌های بدون آزمون آزاد

جزئیات مصاحبه رشته های شرایط خاص کاردانی به کارشناسی اعلام شد

پذیرش رایگان دانشجوی کارشناسی دانشگاه مذاهب اسلامی

اخبار روزنامه ها