برگزاری دومین همایش ملی مدیریت پژوهش و فناوری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   22 آذر 1390-13 December 2011بازدید 1690
برگزاری دومین همایش ملی مدیریت پژوهش و فناوری


به گزارش پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری فارس: دومین همایش ملی مدیریت پژوهش و فناوری کشور، گرامیداشت شهیدان عرصه علم، پژوهش و فناوری، شهیدان مسعود علی‌محمدی، مجید شهریاری، داریوش رضایی‌نژاد و حسن تهرانی مقدم در هفته پژوهش و فناوری برگزار می‌شود.
محمد مهدی‌نژاد نوری معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس شورای سیاست‌گذاری دومین همایش ملی مدیریت و پژوهش، هدف نهایی این همایش را تدوین سند پشتیبان برای کمک به اجرایی شدن اسناد کلان و قوانین حوزه پژوهش و فناوری در کشور از جمله نقشه جامع علمی کشور، قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و ایجاد بسترهای مناسب جهت مشارکت هرچه بیشتر بخش خصوصی در حوزه پژوهش و فناوری کشور همچنین قوانین مربوط به مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری عنوان کرد.

وی تصریح کرد: در این همایش که تمامی ذی‌نفعان نظام پژوهش و فناوری کشور از جمله دانشگاه‌ها، مؤسسات پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد فناوری و شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ مشارکت خواهند داشت، چالش‌های توانمندسازی و ورود جدی‌تر بخش خصوصی به نظام پژوهش و فناوری بررسی و راهکارهای مناسب برای آن ارائه می‌شود.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خاطرنشان کرد: دومین همایش ملی مدیریت پژوهش و فناوری کشور با عنوان گرامیداشت یاد شهیدان عرصه علم، پژوهش و فناوری، شهیدان مسعود علی‌محمدی، مجید شهریاری و حسن تهرانی مقدم برگزار خواهد شد. این افراد پژوهشگرانی بودند که علاوه بر فعالیت‌های علمی و پژوهشی، ایمان و اخلاق را سرلوحه فعالیت‌های خویش قرار دادند و برای امنیت ملی و سرافرازی کشور جان‌فشانی کردند.

گفتنی است، دومین همایش ملی مدیریت پژوهش و فناوری با همکاری معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پژوهشکده سیاست‌گذاری علم، فناوری و صنعت دانشگاه صنعتی شریف، 27 آذرماه سال جاری در محل سالن همایش‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود.برگزاری دومین همایش ملی مدیریت پژوهش و فناوری سمینار

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها