دانشگاه تهران میزبان اولین همایش مدیریت جهادی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   21 تیر 1391-11 July 2012بازدید 1069


دانشگاه تهران میزبان اولین همایش مدیریت جهادی


پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: اولین همایش مدیریت جهادی با حضور صاحبنظران علمی و مسئولین اجرایی کشور، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.


ذبیح‌اله زارع دبیر اجرایی اولین همایش مدیریت جهادی گفت: این همایش با همکاری دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی و امام حسین (ع) و به همت موسسه مدیران جوان پویا، چهارشنبه و پنجشنبه این هفته در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

زارع با اشاره به ضرورت نگاه ویژه به توانمندی‌های بومی در مدیریت کشور، گفت: این همایش با هدف اغنای روحیه جستجوگری و کاوشگری جامعه علمی و دانشگاهی برای کسب معلومات و اطلاع از یافته‌های جدید در عرصه علم و دانش و تطبیق آن با برنامه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود.

وی جایگاه مدیریت جهادی در نظام اسلامی ایران را ازجمله محورهای علمی همایش مدیریت جهادی عنوان کرد و اظهار داشت: «مدیریت جهادی در نگاه مقام معظم رهبری»، «مدیریت علمی و مدیریت جهادی»، «اسناد فرادست ملی و مدیریت جهادی» و «نقش مدیریت جهادی در چشم انداز 1404 ایران اسلامی» از دیگر محورهای این همایش است.

زارع توجه به مدیریت داوطلبانه، تحول آفرین، پویا و انعطاف ‌پذیر در مأموریت‌ها را از ضرورت‌های برگزاری همایش مدیریت جهادی دانست و تصریح کرد: استقبال جهاد از پذیرفتن مسئولیت‌های خطیر در هر دوره با توجه به نیاز انقلاب و تطبیق آن با تشکیلات جهاد از معرفهای بارز پویایی در جهاد است.

دبیر اجرایی اولین همایش مدیریت جهادی با اشاره به ضرورت بهره‌گیری از دست‌آوردهای مدیریتی سال‌های پس از انقلاب و دوران جنگ تحمیلی، گفت: چالش‌های بومی سازی مدیریت ازجمله موضوعاتی است که در قالب میزگرد تخصصی و با حضور صاحبنظران دانشگاهی در این همایش به آن پرداخته می‌شود.

وی افزود: در این همایش نشست‌های تخصصی با موضوع «فرهنگ، مدیریت اسلامی و مدیریت جهادی»، «مدیریت علمی، تولید ملی و مدیریت جهادی» و «مدیریت دولتی و مدیریت جهادی» برگزار می‌شود.

زارع با اشاره به برگزاری نمایشگاه عکس شهدای مدیریت جهادی در حاشیه اولین همایش مدیریت جهادی، گفت: با همکاری مرکز آموزش مدیریت دولتی ایران، گواهینامه معتبر شرکت در این همایش، روز پایانی به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محورهای همایش و میزگردهای تخصصی و جدول زمان‌بندی اولین همایش مدیریت جهادی به سایت http://karamadi.com مراجعه کنند.

دانشگاه تهران همایش مدیریت جهادی

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها