انتشار 300 مقاله بین‌المللی دانشگاه آزاد در پایگاه‌های Scopus و ISI

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / علمی فرهنگیارسال شده در   22 خرداد 1392-12 June 2013بازدید 1377



انتشار 300 مقاله بین‌المللی دانشگاه آزاد در پایگاه‌های Scopus  و  ISI

مدیرکل سنجش و نظارت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بیش از 300 مقاله در عرصه بین‌المللی در پایگاه‌های Scopus و isi و نزدیک به 300 مقاله این دانشگاه در مجله‌های علمی و پژوهشی منتشر شده است.

پرتال دانشگاهی به نقل از فارس از همدان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان، مدیرکل سنجش و نظارت دانشگاه آزاد اسلامی امروز از دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان بازدید کرد.

در این بازدید دکتر امیراقبال ‌خواجه رحیمی مدیرکل سنجش و نظارت سازمان مرکزی و کارشناسان سنجش و نظارت سازمان مرکزی از قسمت‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی همدان بازدید کردند.

مدیرکل سنجش و نظارت دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه این بازدید‌ها اظهار کرد: واحد همدان از ظرفیت و زیرساخت‌های مناسبی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه تصور نمی‌کردم چنین مجموعه‌ای با این امکانات و تجهیزات فراهم شده باشد، افزود: بسیاری از امکانات موجود در دانشگاه آزاد اسلامی در کشور منحصر به فرد است که این مایه مباهات و افتخار این دانشگاه است.

رئیس دانشگاه آزاد واحد همدان در حاشیه این بازدید گفت: دانشگاه آزاد اسلامی همدان در این مجتمع 100 هکتاری دارای 15 هزار دانشجو ،32 هزار فارغ‌التحصیل، 140 رشته تحصیلی و 253 نفر عضو هیئت علمی است.

علیرضا رضایی بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی همدان دارای چهار دانشکده مصوب علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه و معماری است و مراحل تأسیس دانشکده پنجم نیز با عنوان دانشکده زبان و ادبیات خارجی در حال پیگیری است.

وی با اشاره به مراکز زیر نظر دانشگاه آزاد واحد همدان گفت: این مراکز شامل قروه درجزین، کبودراهنگ، نهاوند، بهار و رزن است.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان تصریح کرد: بیش از 300 مقاله در عرصه بین‌المللی در پایگاه‌های Scopus و isi و نزدیک به 300 مقاله در مجله‌های علمی و پژوهشی منتشر شده است.

وی ادامه داد: ساختمان آموزشی شهدای محراب، موزه مردم‌شناسی که در غرب کشور کم‌نظیر است، ساختمان آزمایشگاه که موجب تمرکز همه آزمایشگاه‌ها در یک جا می‌شود، چهار کارگاه آموزشی، دو خوابگاه و ساختمان پردیس از دیگر زیرساخت‌های ایجاد شده در واحد همدان است که تا شهریورماه افتتاح خواهند شد.

در ادامه مدیرکل سنجش و نظارت دانشگاه آزاد اسلامی از مجتمع اقامتی فدک، آزمایشگاه عمران، هیدرولیک، کارگاه مکانیک، آزمایشگاه محیط زیست، کارگاه برق فشار قوی، زورخانه شهدای گمنام، موزه مردم‌شناسی و تاریخ طبیعی واحد همدان بازدید کرد. 





گروه روش تحقیق درحسابداری ویژه دانشجویان و اساتید حسابداری در تلگرام

آغاز ثبت نام در جشنواره کانونهای فرهنگی دانشگاهها

گسترش زبان فارسی، یکی از اهداف مهم دانشگاه علامه

نقش جهاد دانشگاهی در فرهنگ‌سازی دانشگاه‌ها

برگزاری بالای صد هزار برنامه فرهنگی در دانشگاه‌ها

رشد سریع کشورهای ایران و چین در پژوهش در قاره آسیا

تسهیل خودتوانمندسازی پژوهشی و مولدسازی پژوهش‌ها با سامانه پژوهش‌کار در ایرانداک

فاصله زیاد دانشگاه ها و کسب و کارها در ایران

تخفیف ویژه برای دانشجویانی که با قطار به نمایشگاه کتاب می‌روند

دلیل تقلب علمی در ایران تاثیر مقالات بر جایگاه علمی افراد است

حمایت مالی تا 200 میلیون تومان برای شرکت‌های دانش بنیان

جزئیات جایزه مصطفی (ص) برای موسسات علمی جهانی

یک‌هزار و ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان معافیت مالیاتی می‌گیرند

ثبت پتنت خارجی و تولید اختراع مورد نیاز کشور برای تکمیل چرخه علم و فناوری دانشگاه ها

گردش مالی بالای ۸۰۰ میلیارد تومان در شرکت های دانش بنیان

اخبار روزنامه ها