اعلام نیاز ۲ هزار عضو هیئت علمی در تکمیل ظرفیت هفتمین فراخوان توسط دانشگاه‌ها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / موسسه آموزش عالیارسال شده در   16 مهر 1392-08 October 2013بازدید 1150اعلام نیاز ۲ هزار عضو هیئت علمی در تکمیل ظرفیت هفتمین فراخوان توسط دانشگاه‌ها

رئیس مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: حدود 2 هزار و 223 نیاز از سوی دانشگاه‌ها برای جذب اعضای هیئت علمی در فرایند تکمیل ظرفیت هفتمین فراخوان جذب بارگزاری شده است.
به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از محمدرضا مردانی رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز مرحله تکمیل ظرفیت هفتمین فراخوان جذب هیئت علمی از امروز گفت: در فرایند تکمیل ظرفیت هفتمین فراخوان جذب هیئت علمی، تعداد 2 هزار و 223 نیاز از سوی دانشگاه‌های کشور در سامانه مرکز جذب درج شده است.

وی با اشاره به ثبت نیازها از سوی 125 دانشگاه کشور افزود: از این تعداد دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی 44 دانشگاه دولتی، 46 دانشگاه غیردولتی، 13 مؤسسه وابسته به دستگاه‌های دولتی و 22 مرکز پیام‌نور استانی برای جذب اعضای هیئت علمی اعلام نیاز کرده‌اند.

مردانی همچنین خاطرنشان کرد: از تعداد 2 هزار و 223 نیازی که بر روی سامانه مرکز جذب درج شده است، 697 مورد بورسیه‌، 930 مورد پیمانی دکترا، 286 مورد پیمانی ارشد و 320 مورد نیز مربوط به طرح سربازی دکترا و ارشد است.

رئیس مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم با اشاره به تفکیک نیازها در دانشگاه‌های مختلف نیز تاکید کرد: از مجموع نیازها 784 نیاز مربوط به دانشگاه‌های دولتی، 693 مورد مربوط به دانشگاه‌ها و مؤسسات غیردولتی ، 707 مورد مربوط به موسسات وابسته به دستگاه‌های دولتی و 49 نیاز مربوط به دانشگاه‌های پیام نور مراکز استانی است. 

مردانی در پایان اذعان داشت: تمام کسانی که در شهریور ماه برای شرکت در هفتمین فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه‌ها ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند تا 30 مهرماه در فراخوان تکمیل ظرفیت مرکز جذب هیئت علمی شرکت کنند.


اعلام نیاز عضو هیئت علمی در تکمیل ظرفیت هفتمین جذب هیئت علمی اعلام نیاز جذب هیئت علمی هفتمین فراخوان عضو هیئت علمی

معرفی موسسه های آموزش عالی آزاد بدون مجوز

توقف پذیرش دانشجو و انحلال برخی مراکز آموزش عالی

وزارت علوم ظرفیت ۱۲ موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی را به دلیل تخلفات صفر کرد

۷ موسسه آموزش عالی آزاد از طرف وزارت علوم فاقد مجوز معرفی شدند

جلوگیری از ارائه مجوز جدید به موسسات آموزش عالی

پیش نویس تشکیل شورای فرهنگی استان­ ها و کمیته های فرهنگی پردیس ها و مراکز آموزش عالی بررسی شد

ساماندهی اختيارات و مسئولیت های هيئت های امنای موسسات آموزش عالی

نگاه آموزش و پژوهش در بودجه 93 و روند مثبتی را برای توسعه علمی نمی‌بینم

آخرین وضعیت بودجه سال 93 وزارت علوم

تغییر و اصلاح ساختار آموزشی و علمی کشور

ضرب العجل دو هفته ای به موسسه آموزشی نصیر برای ارائه مستندات

افزایش بودجه دولت نیجریه بودجه آموزش عالی این کشور

سوالات استاندارد معلمان را به سمت تدریس خلاق سوق می دهد

مسابقه وبلاگ نویسی موسسه آموزش عالی دیلمان

تاکید وزیر علوم بر ادغام موسسات کوچک آموزش عالی

اخبار روزنامه ها