الزامی بودن برخورد شجاعانه تیم مذاکره کننده ایران با مواضع غیرمنطقی ۱+۵

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   30 اردیبهشت 1391-19 May 2012بازدید 1212


الزامی بودن برخورد شجاعانه تیم مذاکره کننده ایران با مواضع غیرمنطقی ۱+۵

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها با مجاهدت علمی خود در راستای دفاع از نظام و انقلاب گام برمی‌دارند و پذیرش مطالبات زیاده خواهانه 1+5 را منطقی نمی‌دانند.


حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در مورد مطالبه دانشگاهیان در قبال مذاکرات ایران و ۵+۱ اظهار داشت: اساتید و دانشجویان خواستار دفاع شجاعانه از حقوق ملت ایران توسط تیم مذاکره کننده در اجلاس بغداد هستند.

وی افزود: پیشرفت‌های علمی ایران، اقتدار علمی غرب را به چالش کشیده است و این موفقیت‌های علمی درحالی میسر شده که دانشگاه‌ها و دانشمندان ما طی این سالیان همواره مورد تحریم شدید علمی غرب قرار داشتند و با خساستی که غربی‌ها در انتقال علوم و فناوری از خود نشان می‌دهند دستیابی ایران به فن‌آوری‌هایی همچون فن‌آوری هسته‌ای، علوم ماهواره و فن آوری‌های فضایی و سلول‌های بنیادین و ... فقط و فقط حاصل مجاهدت علمی دانشمندان کشور است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در مورد نبرد غرب با ایران، تصریح کرد: در سال‌های اخیر غرب در یک نبرد اقتصادی و علمی از همه ابزارها برای اعمال فشار علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده کرده است تا شاید بتواند مردم ایران را به زانو درآورد اما تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و اقدامات شایسته مسئولان امر و حمایت همه جانبه مردم عزیز کشورمان که در صحنه‌های مختلف این موضوع را به نمایش گذاشتند که آخرین آن مشارکت تحسین برانگیز مردم در انتخابات اخیر بود که باعث شد دشمن در طراحی‌های خود ناکام بماند.

محمدیان در ادامه به مجاهدت دانشگاهیان اشاره کرد و گفت: اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها با مجاهدت علمی خود در راستای دفاع از نظام و انقلاب گام برمی‌دارند و پذیرش مطالبات زیاده خواهانه 1+5 را منطقی نمی‌دانند و معتقدند اصرارهای غیر‌منطقی برخی کشورهای غربی بر خواسته‌های قبلی باید با برخورد شجاعانه تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران مواجه شود.تیم مذاکره کننده ایران مواضع غیرمنطقی ۱+۵

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها