زمان آغاز فعالیت‌های انتخاباتی در دانشگاه آزاد و آمار تشکل‌های فعال

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   12 بهمن 1391-31 January 2013بازدید 1086


زمان آغاز فعالیت‌های انتخاباتی در دانشگاه آزاد و آمار تشکل‌های فعالمدیر کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد با اشاره به زمان آغاز فعالیت‌های انتخاباتی در بزرگترین دانشگاه غیرانتفاعی کشور، اقدامات این تشکل‌ها را در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال آینده تشریح کرد.

مجتبی اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تعداد تشکل‌های دانشگاه آزاد، از زمان آغاز فعالیت‌های انتخاباتی این دانشگاه و اقدامات تشکل‌ها در این زمینه خبر داد.

آغاز فعالیت‌های انتخاباتی از 22 بهمن

وی با اشاره به زمان دقیق آغاز فعالیت‌های انتخاباتی تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: دانشگاه آزاد هنوز در ایام امتحانات قرار دارد و بعد از اتمام پایان ترم‌ها، از 22 بهمن به بعد این آمادگی را دارد که فعالیت‌های انتخاباتی خود را آغاز کند.

وی گفت: از زمان یاد شده، تشکل‌های دانشگاه آزاد در خدمت چهره‌های ملی و افرادی هستند که قصد کاندیداتوری دارند اما هنوز زمان تایید شدنشان در شورای نگهبان فرا نرسیده است.

مهم‌ترین اقدامات تشکل‌ها در آستانه انتخابات یازدهم

مدیر کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه با اشاره به برنامه های تشکل‌های این دانشگاه برای آغاز فعالیت‌های یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: بدون هیچ گونه هیاهویی از تشکل‌های اسلامی سیاسی خواسته‌ایم تا در قالب آیین‌نامه، کاندیداهای احتمالی و چهره‌های ملی را به دانشگاه دعوت کنند و برنامه هایشان را بخواهند تا نسبت به این برنامه‌ها همراه شوند یا نقد کنند، زیرا دانشگاه محور تمام تفکرات اصولگرایی و اصلاح طلبی است.

اکبری تاکید کرد: ذکر این نکته ضروری است که دبیرخانه تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد هیچ گونه دخالتی در امور این تشکل‌ها ندارد و تنها نظارت و حمایت می کند.

به گفته وی، نزدیک به 70 تشکل دانشجویی متقاضی دریافت مجوز فعالیت هستند که با تمام این درخواست‌ها موافقت خواهد شد، علاوه بر این، هم اکنون 250 تشکل دانشجویی سیاسی و قریب به 150 تشکل اساتید در دانشگاه آزاد فعالیت می کنند که از تمام این تشکلها خواسته شده خود را برای انتخابات آماده کنند.

ارائه تمام امکانات به طور یکسان برای همه کاندیداها

به گفته اکبری تمام کاندیداهایی که بعد از تاییدشان در دانشگاه آزاد حضور می یابند باید تمام خطوط را رعایت کرده و با برنامه وارد دانشگاه شوند، دانشگاه آزاد تمام امکانات را به طور یکسان در اختیارشان قرار می دهد و اینطور نیست که وابسته به یک جریان خاص باشیم.

انتخابات در دانشگاه تشکل های انتخاباتی در دانشگاه

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها