جزئیات پاداش کارکنان دانشگاه آزاد و میزان عیدی تمام‌وقتها و بازنشسته‌ها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   24 بهمن 1391-12 February 2013بازدید 1160
جزئیات پاداش کارکنان دانشگاه آزاد و  میزان عیدی تمام‌ وقتها و بازنشسته‌ها

دانشگاه آزاداسلامی به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب و نزدیک شدن سال جدید همچنین برای تقدیر از خدمات کارکنان و اعضای هیات علمی، در قالب بخشنامه ای میزان پاداش (عیدی) سال 1392 را اعلام کرد.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار مهر، متن کامل بخشنامه عیدی کارکنان دانشگاه آزاد به مناسبت دهه فجر و سال نو به این شرح است:

" الف) به کارکنان تمام وقت غیر عضو هیات علمی مشمول مقررات تامین اجتماعی که دارای حکم رسمی آزمایشی یا قطعی و قرارداد کار معین می باشند معادل 2 ماه حقوق و مزایای مستمر (بدون احتساب کمک هزینه عائله مندی، کمک هزینه مسکن و خواربار و حق اولاد) مشروط بر این که از مبلغ 7.794.000 ریال کمتر و از مبلغ 11.691.000 ریال بیشتر نشود. (به نسبت ماههای کارکرد).

ب) به کارکنان تمام وقت بازنشسته، خرید خدمت و اعضای هیات علمی در مقابل 12 ماه خدمت معادل 4.025.000 ریال.

ج) کارکنان ساعتی تمام وقت که یک سال سابقه خدمت دارند و در طول سال حداقل 2142 ساعت کارکرد داشته اند مشمول بند الف می شوند.

د) به سایر کارکنان ساعتی به نسبت کارکرد تا سقف 7.794.000 ریال عیدی پرداخت می گردد و در صورتی که جمع ساعات کارکرد آنان در طول سال جاری از 357 ساعت کمتر باشد به ایشان عیدی (پاداش) تعلق نمی گیرد.

ه) به ماموران دیگر سازمانها و نهادها که در دانشگاه خدمت می کنند طبق ضوابط سازمان یا نهاد مربوط.

و) به کارکنان نیمه وقت مشمول یکی از بندهای الف تا ه (اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی) در مقابل 12 ماه خدمت نیمه وقت معادل یک دوم مبالغ مربوط به هر کدام از بندهای فوق الذکر پرداخت می گردد.

تذکرات:

1- به کارکنانی که کمتر از 2 ماه سابقه خدمت تمام وقت دارند پاداش (عیدی) تعلق نمی گیرد.

2- پاداش (عیدی) اعضای هیات علمی تمام وقت که از طرح خدمت مشمولان متخصص استفاده می کنند به موجب بند (ب) این بخشنامه و به نسبت کارکرد ایشان خواهد بود.

3- اعضای هیات علمی تمام وقت چنانچه به صورت نیمه وقت با واحد دیگر همکاری می کنند فقط از واحدی که به صورت تمام وقت همکاری دارند پاداش (عیدی) آخر سال دریافت خواهند کرد.

4- به کارکنانی که از عضویت هیات علمی به حالت کارمندی تغییر وضعیت داده یا می دهند و بالعکس پاداش (عیدی) به نسبت مدتی که در هر یک از حالات مزبور اشتغال داشته اند مطابق با ردیف مربوطه به صورت جداگانه محاسبه و پرداخت می گردد.

5- پاداش و عیدی کارکنانی که در طول سال جاری از یک واحد به واحد دیگر منتقل شده اند توسط واحد مقصد پرداخت خواهد شد.

6- کارکنانی که بر اساس مفاد آئین نامه دادرسی و یا آئین نامه تخلفات انتظامی اعضای هیات علمی در طول سال جاری به اخراج و یا انفصال داریم از خدمت دانشگاه محکوم شده و یا بشوند مشمول دریافت پاداش مزبور نخواهند شد.

7- به کارکنانی که در سال 1391، قبل از تاریخ صدور این بخشنامه با دانشگاه قطع همکاری نموده اند به میزان کارکرد، پاداش (عیدی) تعلق می گیرد.

8- کارکنانی که از مرخصی بدون حقوق استفاده کرده و یا می کنند و یا به موجب حکم قطعی از خدمت در دانشگاه به طور موقت منفصل شده یا می شوند می توانند پس از اشتغال مجدد نسبت به ماههای کارکرد حسب مورد از پاداش آخر سال بهره مند شوند. کارکنانی که به دلیل توجه اتهام و ارجاع به کمیته های انضباطی یا انتظامی بطور موقت از خدمت تعلیق می شوند و به موجب حکم غیر قطعی به انفصال موقت محکوم می گردند نیز مشروط به صدور حکم تبرئه می توانند از پاداش موضوع این بخشنامه برای مدت تعلیق و انفصال موقت مزبور بهره مند گردند.

9- به کارکنان نیمه وقت که به تمام وقت تغییر وضعیت می دهند یا بالعکس به ازای مدتی که در هر یک از دو وضعیت نیمه وقت و تمام وقت اشتغال داشته اند متناسب با وضعیت مزبور برابر بندهای مربوط پاداش محاسبه و پرداخت می گردد.

10- پاداش فوق الذکر فقط به کارکنانی تعلق می گیرد که با مجوز شورای اداری و مالی سازمان مرکزی در واحدها شروع به کار نموده و در حال انجام خدمت می باشد.

11- لازم به ذکر است برابر ماده 91 قانون مالیاتی، پرداخت عیدی یکیار در سال به میزان 5.500.000 ریال معاف از مالیات بوده و مابقی تا سقف پرداخت عیدی مشمول 10 درصد کسر مالیات می گردد."

این بخشنامه با امضای محمد خجسته - معاون اداری مالی دانشگاه آزاد به تمام واحدهای این دانشگاه در سراسر کشور ابلاغ شد.میزان عیدی کارکنان دانشگاه آزاد دانشگاه دانشگاه آزاد عیدی بازنشسته ها

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها