توجه نمایندگان به عملکرد میلی منفرد در زمان فتنه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   23 امرداد 1392-14 August 2013بازدید 600توجه نمایندگان به عملکرد میلی منفرد در زمان فتنه


مسئول بسیج دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: دکتر میلی منفرد در قضیه فتنه خوب عمل نکرد، نمایندگان مجلس باید به این مساله توجه داشته باشند.


به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از محمد حسین رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره انتخاب وزیر علوم دولت جدید گفت: طی 10 سال گذشته روند پیشرفت علمی کشور روند رو به رشدی داشته است برای انتخاب وزیر علومی که قصد دارد این روند رو به رشد رو ادامه دهد بایستی یک سری ملاک در نظر  داشت.

وی ادامه داد: اولین ملاک این است که دانشگاه نباید به سمت مسایل پیش افتاده حرکت کند، انتخاب دکتر میلی منفرد به عنوان وزیر علوم قبل از هر چیزی این مساله را در ذهن تداعی می کند که با توجه به سابقه وی و مواضع دکتر منفرد در قضیه فتنه، روند علمی کشور دیگر آن پیشرفت لازم را نداشته و دانشگاه ها به سمت مسایل حاشیه ای حرکت خواهند کرد.

مسئول بسیج دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تصریح کرد: فتنه 88درست است که آسیب جدی برای کشور در بر داشت ولی یک حسن هم داشت و باعث شد برخی افراد تفکر و عملکردشان را نشان دهند.

وی با بیان اینکه دکترمنفرد در قضیه فتنه خوب عمل نکرد و نمایندگان مجلس باید این مساله را لحاظ کنند، افزود: درحال حاضر این مساله مطرح است که نمایندگان مجلس باید از دولت حمایت کنند این مساله درست است، اما نمایندگان باید دقت کنند این حق با باطل درهم نیامیزد، یعنی اینکه اگر مشخص شد وزیری صلاحیت ندارد آن را رد کنند و فکر نکنند که حمایت از دولت رای به وزیری است که هیچ صلاحیتی ندارد.

وی افزود: رد صلاحیت وزرایی که صلاحیت ندارند عین کمک کردن به دولت است، نمایندگان مجلس برای انتخاب وزیر علوم و دیگر وزرا باید برنامه وزرا، تجربه کاری و گرایش های سیاسی افراد را مدنظر قرار دهند.توجه نمایندگان به عملکرد میلی منفرد عملکرد میلی منفرد نتایج آرای میلی منفرد

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها