استقرار بازرسان در دانشگاه گیلان جهت بازرسی عملکرد این دانشگاه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   07 آبان 1392-29 October 2013بازدید 449استقرار بازرسان در دانشگاه گیلان جهت بازرسی عملکرد این دانشگاه

مدیرکل بازرسی و نظارت گیلان از استقرار بازرسان در دانشگاه گیلان خبر داد و گفت: عملکرد دانشگاه گیلان مورد بازرسی قرار می‌گیرد.


به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سید حمید حسینی صبح امروز در جلسه بازرسی استان با بیان اینکه بازرسی و نظارت از جمله وظایف مهم این نهاد است، اظهار کرد: به همین منظور کارشناسان و بازرسان اداره کل بازرسی با استقرار در دانشگاه گیلان نحوه عملکرد و خدمات‌رسانی این نهاد دانشگاهی را مورد بازرسی قرار می‌دهند.

وی، بازرسی بر موضوعات تخصصی در حوزه انتخاب پیمانکاران و انعقاد قراردادها و انجام تعهدات آنها را از جمله برنامه‌ بازرسان مستقر در دانشگاه گیلان ذکر کرد.

مدیرکل بازرسی گیلان با بیان اینکه بر اجرای پروژه‌های دانشگاه نظارت می‌شود، افزود: بر میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها نیز نظارت صورت می‌گیرد.

وی، از کارکنان دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه گیلان خواست هر گونه گزارش و اعلامات خود را به بازرسان مستقر در این دانشگاه عنوان کنند.

حسینی مدت زمان حضور بازرسان در دانشگاه گیلان را تا 20 آبان جاری ذکر کرد و یادآور شد: مردم می‌توانند گزارش‌های خود درباره دانشگاه گیلان را به سامانه ملی رسیدگی به شکایات با نشانی wwwshekayat.bazrasi.ir منعکس کنند.

وی در ادامه به موضوع برگشت مبلغ 12 میلیارد ریال و ضبط ضمانت‌نامه پیمانکار به نفع دولت اشاره کرد و گفت: این امر در راستای عدم ایفای تعهدات یکی از پیمانکاران طرف قرارداد با دستگاه اجرایی بازرسی شونده، صورت گرفته است.

این مسئول خاطرنشان کرد: بازرسی نسبت به نظارت بر قراردادهای منعقد شده بین دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های طرف قرارداد حساسیت زیادی به عمل آورده و در احقاق حقوق بیت‌المال و دقت در مصارف آن به هیچ عنوان چشم‌پوشی و یا کوتاهی نمی‌کند.


بازرسی دانشگاه گیلان وجود بازرس در دانشگاه گیلان دانشگاه گیلان

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها