راه اندازی پردیس بین الملل دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   14 آبان 1391-04 November 2012بازدید 2406
راه اندازی پردیس بین الملل دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری از راه اندازی پردیس بین الملل این دانشگاه در شهرستان ساری خبر داد.

دکتر کریم سلیمانی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی، ضمن بیان این خبر اظهار داشت: دانشگاه برای راه اندازی پردیس بین الملل برنامه ریزی کرده است که بخشی از هزینه آن از طریق شهریه دانشجویان تأمین خواهد شد.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری درپردیس دانشگاهی خود برای سال91 دوره دکتری تخصصی و ارشد، دانشجو می پذیرد، تصریح کرد: پذیرش دانشجو در سه رشته ی دکتری تخصصی از طریق آزمون سازمان سنجش و چهار رشته کارشناسی ارشد از طریق مصاحبه انجام  می پذیرد.

دکتر سلیمانی، رشته های مورد پذیرش در مقطع دکتری را، دکتری تخصصی مهندسی آبخیزداری، آبیاری و زهکشی وعلوم دامی-تغذیه دام وطیور را از رشته های مورد پذیرش در مقطع دکتری دانست و اذعان داشت؛ برای ورودی های سال91 شهریه تحصیلی برای هر نیمسال تحصیلی دوره دکترای تخصصی شش میلیون و سیصد هزار تومان می باشد.

وی افزود: رشته های مهندسی آبخیزداری، آبیاری و زهکشی، علوم دامی-تغذیه دام و طیور و بیماری شناسی گیاهی نیز از رشته های مورد پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد است که شهریه آن برای هر نیمسال تحصیلی برای ورودی­های سال91، سه میلیون و هفتصدو پنجاه هزار تومان می باشد.راه اندازی پردیس بین الملل دانشگاه علوم کشاورزی منابع طبیعی
اخبار روزنامه ها