سردر جدید پردیس دانشگاه رازی نماد چه چیزی است؟

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   08 آبان 1392-30 October 2013بازدید 1272سردر جدید پردیس دانشگاه رازی نماد چه چیزی است؟

پروژه سردر ورودی جدید پردیس دانشگاه رازی با حضور استاندار کرمانشاه و رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه و همچنین اساتید، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه افتتاح شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این مراسم دکتر محمد شریفی پور مدیر طرح‌های عمرانی دانشگاه رازی در خصوص افتتاح این پروژه، اظهارداشت: برای اجرای این پروژه، پیش از هر اقدامی، فراخوانی در بین اساتید و دانشجویان توزیع شد که در نهایت از بین طرح‌های دریافتی برای این پروژه طرح حاضر به عنوان طرح برتر شناخته شد و به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: دفتر طرح‌های عمرانی دانشگاه رازی برای اجرای این طرح اعتبار مورد نیاز را هزینه کرده است و اجرای این طرح دو سال به طول انجامیده است.

شریفی پور خاطرنشان کرد: این طرح نمادی از کتاب و قلم است که بیانگر فضای دانشگاهی است، همچنین از منظری دیگر که به این سر در نگاه کنیم جلوه‌گر بال‌های باز یک پرنده است.

مدیر طرح‌های عمرانی دانشگاه رازی گفت: از دیرباز ورودی فضاها بیانگر مبدا و نشانگر هویت و تشخیص مقصد بوده و از آنجا که مقصود از دانشگاه آموزش علم و پرورش روح بوده، فضای ورودی آن نیز باید مبین ماهیت درونی آن باشد، به همین دلیل از احجام استفاده شده و ترکیب آنها نشان‌دهنده علم، دانش و پایداری آن در گذر تاریخ است.


سردر دانشگاه پردیس کرمانشاه دانشگاه پردیس کرمانشاه دانشگاه پردیس در کرمانشاه نماد چیست؟
اخبار روزنامه ها