راه اندازی پردیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) از بهمن ماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   21 آبان 1392-12 November 2013بازدید 1662راه اندازی پردیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) از بهمن ماه

معاون آموزشی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) از موافقت قطعی شورای گسترش وزارت علوم با راه اندازی پردیس این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر جعفر احمدی گفت: شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با راه اندازی پردیس خودگردان در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) موافقت خود را اعلام کرد و مجوز قطعی راه اندازی پردیس راه اندازی شد.

وی ادامه داد: این پردیس از نیمسال دوم سال 92-93 (بهمن ماه) فعالیت خود را آغاز می کند و در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش خواهد کرد.

معاون آموزشی وزارت علوم افزود: تمام زیرساخت های لازم برای پذیرش دانشجو در این پردیس آماده شده است و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

معاون آموزشی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) اضافه کرد: پردیس های دانشگاهی همان شعب دو دانشگاه ها هستند که با دریافت شهریه در مقاطع تحصیلات تکمیلی به ارائه اموزش می پردازند.

وی اعلام کرد: پردیس این دانشگاه به سه شکل دانشجو پذیرش خواهد کرد که پذیرش نوع اول در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد از طریق آزمون اختصاصی به صورت جداگانه و یا از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش است.

احمدی افزود: پذیرش نوع دوم نیز فقط در مقطع دکتری صورت می گیرد که در آن سازمان ها با تقبل شهریه افراد و معرفی آن ها، به صورت دکتری پژوهش محور جذب می شود.  پذیرش نوع سوم در پردیس نیز تبلیغ برای دانشجویان خارج از کشور است که ادامه تحصیل آن ها در این پردیس ها امکان پذیر است.

 


راه اندازی پردیس دانشگاهی راه اندازی پردیس دانشگاهی امام خمینی دانشگاه بین الملل امام خمینی راه اندازی دانشگاه پردیس بین الملل امام خمینی
اخبار روزنامه ها