پذیرش طلبه غیرحضوری در 3 رشته کارشناسی ارشد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / معارف اسلامیارسال شده در   19 بهمن 1390-08 February 2012بازدید 6256پذیرش طلبه غیرحضوری در 3 رشته کارشناسی ارشد

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برای سال تحصیلی آینده در سه رشته سطح سه (کارشناسی ارشد) در شیوه غیرحضوری طلبه می‌پذیرد.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر، فراخوان ثبت نام مقاطع سطح دو و سطح سه حوزه‌های علمیه خواهران از 15 بهمن‌ماه آغاز شده و تا 28 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

تحصیل در مقطع سطح سه حوزه‌های علمیه خواهران در سه شیوه حضوری، نیمه‌حضوری و غیرحضوری انجام می‌گیرد که تحصیل در شیوه غیرحضوری از طریق آموزش مکاتبه‌ای و مجازی امکان‌پذیر است.
در حال حاضر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران سه رشته تحصیلی شامل تفسیر و علوم قرآنی، فقه و اصول و تاریخ اسلام را در این شیوه به متقاضیان ارائه می‌کند و داوطلبان برای تحصیل در مقطع سطح سه می‌توانند یکی از این سه رشته را انتخاب کند.
پذیرش در رشته‌های کلام اسلامی، مطالعات اسلامی زنان، فلسفه اسلامی و اخلاق و تربیت اسلامی به صورت حضوری صورت خواهد گرفت.
تنها طلاب دارای مدرک سطح دو (کارشناسی) می‌توانند در آزمون ورودی مقطع سطح سه ثبت نام کنند و حافظان کل قرآن کریم یا نهج‌البلاغه در رشته تفسیر و علوم قرآنی از آزمون ورودی حوزه‌های علمیه خواهران معاف هستند.
زمان برگزاری آزمون ورودی مقطع سطح دو نیز 15 اردیبهشت‌ماه و زمان برگزاری آزمون ورودی مقطع سطح سه 22 اردیبهشت‌ماه سال آینده خواهد بود.
زمان اعلام نتایج آزمون کتبی سطح دو 10 خردادماه و سطح سه 22 خردادماه سال آینده اعلام شده و پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی و همچنین معافین از آزمون در این تاریخ‌ها به مصاحبه معرفی می‌شوند.
زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سطح دو نیز 23 مردادماه و سطح سه 26 مردادماه سال 91 اعلام شده است.پذیرش طلبه غیرحضوری کارشناسی ارشد
اخبار روزنامه ها