اعلام مهلت ويرايش براي کنکور ارشد پزشکي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   18 اردیبهشت 1390-08 May 2011بازدید 1205کليه داوطلبان آزمون کارشناسي ارشد گروه پزشکي از تاريخ 25 تا 26 ارديبهشت ماه فرصت دارند با ورود به سايت مرکز سنجش نسبت به ويرايش و ارسال مدارک ثبت نام خود اقدام کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکي کليه افرادي که ثبت نام اوليه را انجام داده­اند مي­توانند در روزهاي 25 و 26 ارديبهشت نتيجه بررسي مدارک خود را مشاهده کنند. در اين راستا پيامي را مشاهده مي کنند و بايد بر اساس آن عمل کنند.
کليه داوطلبان مي­توانند در تاريخ اعلام شده نسبت به تصحيح، ويرايش اطلاعات و ارسال مدارک ناقص خود اقدام کنند. با توجه به اينکه براي بار دوم افراد مجاز به تصحيح اطلاعات خود و براي بار سوم مجاز به ارسال مدارک هستند لذا در صورت هرگونه نقص مدرک يا اشتباه وارد کردن اطلاعات، مسئوليت اين امر به عهده فرد بوده و متعاقباً اقدامي ميسر نخواهد بود.
کليه کساني که مدارک خود را ارسال کرده اند اما موفق به تکميل فرم ثبت نام نشده­اند نيز بايد نسبت به تکميل فرم مربوطه اقدام نموده و کد رهگيري دريافت کرده و در پايان از آن پرينت گرفته و نزد خود نگه دارند.
بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکي، افرادي که ثبت نام را انجام داده­اند ولي کد رهگيري دريافت نکرده اند با انتخاب گزينه " کد رهگيري خود را فراموش کرده­ام" کد رهگيري خود را با وارد کردن کد ملي و شماره فيش واريزي نسبت به دريافت کد اقدام کنند.
همچنين براي کليه متقاضيان سهميه رزمندگان اعلام کد ايثارگري الزامي است و بسته به نوع سهميه انتخابي ارسال اسکن اصل کارت شاهد، جانباز، آزاده الزامي است.
داوطلبان آزمون کارشناسي ارشد گروه پزشکي بايد توجه داشته باشند که ارسال اسکن اصل  مدارک ستاره­دار(شناسنامه، کارت ملي، فيش بانکي، عکس) براي کليه شرکت کنندگان الزامي است اما ساير مدارک براساس شرايط هر داوطلب است و ارسال اسکن اصل يکي از مدارک از جمله دانشنامه، گواهي معدل صادره از دانشگاه محل تحصيل، فرم شماره يک ممهور و امضا شده، فرم شماره دو ممهور و امضا شده، اعلام دانشگاه که به صورت اينترنتي به مرکز سنجش اعلام شده، فرم معرفي به نظام وظيفه که دقيقا رشته و گرايش در آن قيد شده باشد، الزامي است.
مرکز سنجش آموزش پزشکي تاکيد کرده است در حال حاضر ارسال اطلاعات از طريق دانشگاه محل تحصيل امکانپذير نيست و بايد مدرک معتبر مورد نياز را داوطلب پس از اسکن شخصا از طريق همين سايت و گزينه تکميل مدارک ارسال کند.
کارت ورود به جلسه آزمون و برگه راهنما از روز 28 خرداد تا 3 تير تنها بصورت اينترنتي از طريق سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي به نشاني  http://sanjeshp.ir توزيع مي شود.
زمان انتخاب محل تحصيل همزمان با دريافت کارت تنها به صورت اينترنتي از طريق سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي در تاريخ 28 خرداد تا 3 تير صورت خواهد پذيرفت و داوطلبان دقت کنند که اين تاريخ به هيچ عنوان قابل تمديد نيست.
آزمون طي نوبتهاي صبح و عصر روز پنج شنبه دوم تيرماه و نوبت صبح روز جمعه سوم تيرماه به طور همزمان در سراسر کشور در 24 شهر، 54 رشته برگزار مي شود.


مهلت ويرايش براي کنکور ارشد پزشکي
اخبار روزنامه ها