شروع ثبت نام محدود دوره های آمادگی آزمون IELTS به روش Move Up در مرکز زبان اکسین

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / زبان ارسال شده در   13 اسفند 1390-03 March 2012بازدید 7290
شروع ثبت نام محدود دوره های آمادگی آزمون IELTS به روش Move Up در مرکز زبان اکسینموسسه اکسین
تضمین موفقیت در آزمون IELTS
با روش MOVE UP

Move up در واقع یک سیستم آموزشی مبتنی بر شایستگی (Training Competency Based) است که محتوی و فرایندهای آموزشی را مبتنی بر شایستگی هایی (قابلیتها ، مهارتها و نگرشها) که زبان آموز در هر مرحله از آموزش نیاز دارد برنامه ریزی و ارائه می نماید.
در این سیستم آموزشی که صرفا در مرکز زبان اکسین اجرا می شود هر زبان آموز متناسب با نوع آزمون IELTS مد نظر خود (Academic یا General) دارای برنامه آموزشی اختصاصی خواهد بود . بدین ترتیب که:
-    زبان آموز در ابتدای دوره و از طریق یک آزمون استاندارد شبیه سازی شده(IELTS Mock Test) ارزیابی شده و تعیین سطح خواهدشد. بدین ترتیب نقاط قوت و ضعف زبان آموز در چهار مهارت اصلی (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن) مشخص خواهدشد.
-    سپس زیر نظر یک سوپروایزر مجرب قرار خواهد گرفت تا با تحلیل فاصله دانش فعلی هر زبان آموز با سطح مطلوب و ضمن در نظر گرفتن سایر عوامل مؤثر در فرایند آموزش، نسبت به طراحی برنامه آموزشی وی (Training Path) اقدام شود و به دنبال آن فرایند یادگیری  زبان آموزان به موازات حضور در کلاسهای آموزشی ، به دقت مورد پایش قرار گیرد.
-    زبان آموز به صورت هفتگی و بر اساس برنامه زمان بندی مشخص، از مشاوره حضوری و تلفنی سوپروایزر و مشاور خود بهره مند خواهد شد.
-    زبان آموز بر اساس برنامه ای مشخص در آزمونهای استانداردشدۀ متعددی که زیر نظر ممتحنین IELTS تدوین شده اند شرکت خواهد کرد تا به طور مستمر سطح ارتقاء توانمندی های وی در چهار مهارت اصلی مورد سنجش قرار گیرد و در صورت نیاز برنامه وی مورد اصلاح قرار گرفته یا مواد آموزشی مکمل در اختیارش قرار گیرد.
-    بسته آموزشی شامل کتب و منابع آموزشی مورد نیاز هر فرد متناسب با برنامه آموزشی او در اختیارش قرار خواهد گرفت.

برگزاری آزمونهای شبیه سازی شدهIELTS  (IELTS Mock Test)


یکی از نیازهای اساسی زبان آموزانی که خود را برای آزمون IELTS ثبت نام می کنند سنجش مستمر توانائی آنها در چهار مهارت اصلی، از طریق شرکت در آزمونهای شبیه سازی شده (Mock) است. این آزمون دارای تمامی استانداردهای یک آزمون واقعی بوده و محک خوبی برای ارزیابی توانائی های زبان آموز است.
از الزامات اساسی برای کارآمدی و اثربخشی این آزمونها، ارائه پاسخ و تحلیل فنی سوآلات آزمون توسط مدرسین مجرب است تا به این ترتیب زبان آموزان با طرز فکر طراحان سوال ، شیوه و منطق طراحی سوال آشنا شوند.
اکسین به منظور برای پاسخگوئی به این نیاز اقدام به طراحی و برگزاری آزمونهای منظم شبیه سازی شده، زیر نظر ممتحنین IELTS نموده است. پس از هر آزمون نسبت به تحلیل و پاسخ سوالات آزمون اقدام خواهدشد.علاقمندان می توانند متناسب با برنامه خود جهت شرکت در یک یا چند آزمون ثبت نام نمایند.
•    تمامی مدرسین دوره های آموزش زبان مرکز زبان اکسین در کلیه سطوح دارای مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی(TESOL) می باشند.
•    در اکسین همواره یک فرد خبره در کنار شما خواهد بود.* محل تشکیل کلاس ها : تهران - میدان فاطمی - خیابان جویبار - خیابان میرهادی شرقی - پلاک 22


 شروع ثبت نام محدود دوره های آمادگی آزمون IELTS به روش Move Up در مرکز زبان اکسین
اخبار روزنامه ها