پذيرش 3 رشته گرايش مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه زنجان از بهمن ماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشدارسال شده در   28 آبان 1392-19 November 2013بازدید 1065پذيرش 3 رشته گرايش مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه زنجان از بهمن ماه

رئيس دانشگاه زنجان گفت: از بهمن‌ماه سال جاري در سه رشته گرايش مقطع کارشناسي ارشد پذيرش دانشجو در دانشگاه زنجان صورت مي‌گيرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از روابط عمومي وزارت علوم ،دکتر محسن افشارچي اظهار داشت: اين سه رشته در گرايش‌هاي مهندسي عمران - سازه، برق - قدرت و مکانيک و طراحي کاربردي است.

رئيس دانشگاه زنجان به تلاش‌هاي اين دانشگاه براي اخذ مجوز پذيرش رشته‌هاي دانشگاهي در مقطع کارشناسي ارشد اشاره کرد و گفت: پس از اخذ مجوز ايجاد پرديس دانشگاهي دانشگاه زنجان، اين دانشگاه درخواست اخذ مجوز در رشته گرايش‌هاي مختلف را به وزارت علوم ارائه کرد و تاکنون با مجوز سه رشته گرايش مهندسي عمران-سازه، برق-قدرت و مکانيک-طراحي کاربردي در مقطع کارشناسي ارشد جهت پذيرش دانشجو از بهمن ماه امسال موافقت شده است.

وي سقف پذيرش دانشجو را يادآور شد و گفت: سقف پذيرش در هرکدام از اين رشته گرايش‌ها 15 نفر است و پذيرش دانشجو نيز از طريق برگزاري آزمون‌هاي خاص و نظارت سازمان سنجش آموزش کشور به صورت کتبي يا مصاحبه‌اي خواهد بود.

دکترافشارچي ادامه داد: ملاک عمل، مهارت، استعداد و دانش تخصصي افراد است و فراخوان پذيرش و اعلام شرايط و زمان برگزاري آزمون نيز متعاقباً در روزهاي آينده به اطلاع عموم خواهد رسيد.

رئيس دانشگاه زنجان با بيان اينکه شرايط دقيق پذيرش بعد از مشخص شدن ارکان اصلي مصوب خواهد شد، افزود: شرايط دقيق پذيرش، زمان برگزاري و چگونگي آزمون، قوانين آموزشي و رفاهي و شهريه‌ها نيز پس از تعيين ارکان اصلي از جمله رئيس، معاون‌ها، شوراي راهبردي، هيات امنا و ديگر ارکان، در جلسه مشترک اين مسئولين به تصويب رسيده و اعلام مي‌شود.

وي هدف از ايجاد پرديس دانشگاهي در دانشگاه زنجان را توسعه آموزش و پاسخ به نياز جامعه است و گفت: در اين بخش تلاش مي‌شود تسهيلات و امکانات آموزشي لازم براي تمام اقشار جامعه فراهم شود. همچنين روند کار و محوريت رشته‌ها هم‌اکنون به صورت آموزشي- پژوهشي است که در آينده رشته‌هاي پژوهش‌محور نيز افزوده مي‌شود.

دکترافشارچي با بيان اينکه رشته‌هايي که در پرديس دانشگاهي راه‌اندازي مي‌شوند بايد از جمله رشته گرايش‌هاي موجود در دانشگاه مادر بوده و دانشگاه حداقل يک دوره فارغ‌التحصيل در آن رشته داشته باشد، افزود: دانشگاه زنجان آمادگي پذيرش در تمامي رشته گرايش‌هاي ارشد و دکتري را دارد و تلاش بر اين است که بيشتر در راستاي پذيرش رشته‌هاي کاربردي گام بردارد.

وي در پايان با بيان اينکه پذيرش اين سه رشته گرايش گام مهمي در تحقق برنامه‌هاي دانشگاه زنجان است، عنوان داشت: تلاش‌هاي لازم براي تحقق برنامه مدون شده براي افزايش رشته‌هاي ديگر دانشگاهي ادامه خواهد يافت.

.

پذیرش دانشجو در مقطع ارشد پذیرش دانشجوی ارشد پذیرش دانشجو در دانشگاه زنجان پذیرش دانشجوی ارشد در دانشگاه زنجان

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از سه شنبه آغاز میشود / کدرشته های جدید اعلام شد

جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشداعلام شد

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد

ظرفیت ۸۱هزار نفر برای تکمیل ظرفیت کنکور ارشد/ثبت نام از فردا آغاز می شود

با ویرایش منحصر بفرد مرجع واقعی لغات زبان عمومی ارشد و دکتری بیشتر آشنا شوید + دانلود

تمدید مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد سه شنبه

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد / انتخاب رشته ۷۵هزار نفر

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد/ ۵۰ هزار نفر ثبت نام کردند

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

هر گونه تغییر رشته، میهمانی و انتقال در دوره ارشد و دکتری ممنوع شد

کلاس های استاد پورشفیع (خانه مدیریت )

اعلام ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور ارشد مدیریت موسسه خانه مدیریت

کلاس های آمادگی کنکور ارشد مهندسی صنایع در موسسه پژوهش

همایش رایگان موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرایی و MBA - موسسه پژوهش -29 مهر ماه

اخبار روزنامه ها