اعلام نتایج امتحانات مدارس تا هفته آینده

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزیارسال شده در   12 شهریور 1392-03 September 2013بازدید 458 اعلام نتایج امتحانات مدارس تا هفته آینده

رییس مرکز آزمون آموزش و پرورش گفت: نتایج تمامی امتحانات اعم از داخلی و نهایی دانش‌آموزان تا اواسط هفته آینده اعلام می‌شود.

به گزارش ایسنا، عبدالامیرعرفی افزود: اعلام نتایج امتحانات در برخی از استان‌ها آغاز شده و تا هفته آینده همه استان‌ها نتایج امتحانات را اعلام خواهند کرد.

وی تصریح کرد: پس از اعلام نتایج، دانش‌آموزانی که به نمرات نهایی خود اعتراضی داشته باشند، می‌توانند فرم مخصوص اعتراض را پر کرده و آن را به مدرسه محل تحصیل خود تحویل دهند تا برگه امتحانی آنها مجدد تصحیح شود.

رییس مرکز آزمون آموزش و پرورش ادامه داد: نتایج رسمی امتحانات نهایی از طریق مناطق آموزشی به شرکت کنندگان اطلاع رسانی می‌شود و برابر ضوابط در صورتی که دانش آموز به نمره یک یا چند درس خود اعتراض داشته باشد، می‌تواند درخواست کتبی خود را به واحد آموزشی مربوطه ارائه کند تا مدیران آموزشگاه‌ها هماهنگی‌های لازم جهت بررسی مجدد و تجدید نظر اوراق امتحانی را با حوزه‌های تصحیح مناطق آموزش و پرورش انجام دهند.

به گفته عرفی، در سال تحصیلی جاری بیش از یک میلیون دانش آموز در امتحانات نهایی سال سوم شاخه نظری، فنی وحرفه‌ای و پیش دانشگاهی در سراسر کشور در 32 استان شرکت کردند.


نتایج اعلام امتحانات زمان نتایج اعلام امتحانات اخبار مدارس
اخبار روزنامه ها