افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان هندی در دانشگاه های روسیه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه خارجیارسال شده در   30 امرداد 1392-21 August 2013بازدید 647افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان هندی در دانشگاه های روسیه


دانشگاه‌های روسیه در بیانیه تازه‌ای به «اداره رسمی پذیرش دانشجویان بین‌المللی» در روسیه (EDURUSSIA) اعلام کردند که در سال تحصیلی جاری (2013-2014) آمادگی پذیرش 375 دانشجوی هندی بیشتر را دارند.

بنابراین دانشجویان هندی مشتاق به تحصیل در رشته‌های مختلف پزشکی،‌ دندانپزشکی و مهندسی که موفق به پذیرش در این رشته‌ها در کشور خود نشده‌اند از این افزایش ظرفیت‌ها بهره‌مند خواهند شد.

این 375 ظرفیت اضافی برای دانشجویان هندی در دانشگاه‌های ممتازی نظیر آکادمی پزشکی مسکو،‌ دانشگاه دوستی ملت روسیه،‌ دانشگاه دولتی پزشکی نیژنی، دانشگاه دولتی تامبوف،‌ دانشگاه دولتی آستراکان و آکادمی دولتی پزشکی ساراتف انجام می‌گیرد.


به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از به نقل از یونیورسیتیز نیوز،‌ اداره پذیرش دانشجویان بین‌المللی EDURUSSIA همچنین تاکید کرد: ثبت‌نام از دانشجویان در این دانشگاه‌های ممتاز برای آنها مزیت‌های ویژه‌ای را نیز به همراه دارد چون آنها همراه با مدرک تحصیلی خود یک مجوز ضمیمه اروپایی نیز دریافت می‌کنند و این مجوز به آنها امکان می‌دهد که در اکثر کشورهای اروپایی بتوانند برای ادامه تحصیل بورسیه تحصیلی دریافت کنند.


افزایش دانشجوی هندی در روسیه میزان پذیرش دانشجو در روسیه پذیرش دانشجو در روسیه تحصیل در روسیه
اخبار روزنامه ها