شیوع «ویروس تقلب» در بین دانشجویان هارواردی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه خارجیارسال شده در   17 شهریور 1392-08 September 2013بازدید 830شیوع «ویروس تقلب» در بین دانشجویان هارواردی

نتایج تحقیقات موسسه‌ «هاروارد کریمسون» نشان داد که 42 درصد از دانشجویان تازه وارد در «دانشگاه هاروارد» در انجام تکالیف خود دست به تقلب می‌زنند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این تحقیقات همچنین نشان می‌دهد از هر 10 نفر دانشجوی تازه وارد در دانشگاه‌ هاروارد یک نفر در امتحانات تقلب می‌کند.

نتایج تحقیقات موسسه «هاروارد کریمسون» همچنین نشان داد که دانشجویان تازه وارد پسر دو برابر بیش از دختران در امتحانات و 1.5 برابر بیشتر از آنها در تکالیف درسی خود تقلب می‌کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه «ان‌بی‌سی»، همچنین شمار دانشجویان ورودی سال تحصیلی جدید در این دانشگاه که پیش از پذیرفته شدن در دانشگاه دست به تقلب زده‌اند بیش از دانشجویانی بوده که بهار امسال فارغ‌التحصیل شدند.

در تحقیق مشابه مشخص شد هفت درصد از دانشجویان ورودی سال تحصیلی 2013 میلادی در هاروارد در امتحانات و تکالیف دانشگاهی خود در مقطع کارشناسی دست به تقلب زده‌اند. در این تحقیق 32 درصد از دانشجویان اعلام کردند در تکالیف درسی خود یا مسائل مطرح شده تقلب کرده‌اند.


تقلب در امتحانات تقلب در امتحانات دانشگاهی دانشگاههای خارجی تقلب در دانشگاههای خارجی
اخبار روزنامه ها