برف‌بازی دانشجویان در دانشگاه آمریکایی به خشونت کشیده شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه خارجیارسال شده در   22 آذر 1392-13 December 2013بازدید 655برف‌بازی دانشجویان در دانشگاه آمریکایی به خشونت کشیده شد

دانشجویان دانشگاه «اورگن» در ایالات متحده آمریکا که برف‌بازی آنها از کنترل خارج و منجر به انجام رفتارهای خارج از عرف شده بود ممکن است با اتهام بزهکاری مواجه شوند.به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از : سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تصاویر ویدئویی از برف‌بازی نشان می‌دهد که این دانشجویان در ابتدا خیلی عادی مشغول برف‌بازی بودند که بعد از مدتی یک خودرو که راننده آن یکی از استادان سابق دانشگاه بود وارد خیابانی که دانشجویان مشغول برف‌بازی بودند شد و از سوی دانشجویان هدف پرتاب مکرر گلوله‌های برفی قرار گرفت. وقتی این استاد دانشگاه از خودرواش پیاده شد دانشجویان تعداد زیادی گلوله‌ برفی به سوی وی پرتاب کردند و در نهایت برف‌بازی به صحنه‌ای خشونت‌آمیز تبدیل شد.

سخنگوی اداره پلیس دانشگاه اورگن دراین‌باره گفت: یک مقام قانونی دانشگاه معتقد است که به احتمال زیاد این دانشجویان با اتهام قانون‌شکنی و اقدام به اخلال و بی‌نظمی و آزار و اذیت روبرو خواهند شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی «کومونیوز»، «مارک هلفریش»، مربی فوتبال دانشگاه اورگن نیز برای تحقیق درباره حضور بازیکنانش در این هرج و مرج مورد بازجویی قرار گرفت.


دانشگاه خارجی تحصیل در امریکا تحصیلات در امریکا روند تحصیل در امریکا
اخبار روزنامه ها