تعامل آموزش و پرورش با پيام‌نور سازنده است

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   20 تیر 1390-11 July 2011بازدید 2652


به گزارش خبرگزاري فارس از كهگيلويه، رضا يوسف‌وند صبح امروز با حضور در دانشگاه پيام‌نور بخش لنده با هيئت مؤسس اين دانشگاه ديدار و از پروژه ساختمان آموزشي اين دانشگاه بازديد كرد.
يوسف‌وند در اين ديدار با تبريك اعياد شعبانيه و با بيان اين‌كه دانشگاه پيام‌نور يكي از جامع‌ترين دانشگاه‌ها در سطح كشور بوده، اظهار داشت: اين دانشگاه تعليم و تعلم توأم با افزايش ايمان در بين جوانان را مهم‌‌‌ترين برنامه خود قرار داده و در اين راستا برنامه‌هاي خوبي در دست اجرا دارد.
وي دانشگاه را زمينه‌ساز تحول و پيشرفت در جامعه خواند و گفت: دانشگاه پيام نور با شعار آموزش براي همه در همه جا و همه وقت توان خود را براي خدمت‌رساني به مناطق محروم انجام مي‌دهد.
رئيس دانشگاه پيام‌نور كهگيلويه و بويراحمد افزود: به فرموده امام خميني (ره) كه دانشگاه مبداء تحولات جامعه است، دانشگاه پيام‌نور با توسعه بخش آموزشي در شهرهاي مختلف، نظر خود را بر توسعه و رشد مناطق محروم معطوف داشته و در اين زمينه كارهاي خوبي در سراسر كشور انجام داده است.
يوسف‌وند به كمبود فضاي آموزشي در دانشگاه پيام‌نور اشاره كرد و گفت: با همكاري و هماهنگي به‌عمل آمده با آموزش و پرورش استان، تا زمان تكميل پروژه‌هاي ساختماني اين دانشگاه از فضاي آموزشي مدارس براي برگزاري كلاس‌هاي درسي دانشگاه پيام‌نور استفاده مي‌شود.
رئيس دانشگاه پيام‌نور لنده نيز در اين ديدار ضمن تقدير از خدمات اعضا و هيئت مؤسس از زمان راه‌اندازي اين دانشگاه تاكنون اظهار داشت: دانشگاه پيام‌نور لنده در شهريورماه 88 با دو رشته تحصيلي مديريت بازرگاني و راهنمايي و مشاوره با جذب 65 دانشجو آغاز به‌كار كرده است.
علي‌بخش عسكري افزود: اين دانشگاه در سال تحصيلي گذشته با 175 نفر دانشجو در دو رشته كار خود را آغاز كرد و از مهرماه سال 90 نيز سه رشته تحصيلي جديد (حقوق، حسابداري و كامپيوتر) به اين دانشگاه اضافه مي‌شود.
وي يادآور شد: در طول دو سال گذشته آموزش و پرورش لنده فضاي آموزشي اين دانشگاه را تأمين كرده و دانشگاه با همكاري و هماهنگي بخشداري بخش لنده توانسته سالن امتحانات را از اداره راه خريداري كند.
امام جمعه لنده هم در اين ديدار گفت: بخش لنده به عنوان يكي از مناطق با استعداد در سطح استان و كشور زمينه حضور دانشگاه و دانشگاهيان را در خود داشته كه بايد از اين ظرفيت‌ها به نحو مطلوبي استفاده شود .
حجت‌الاسلام سيدمحمود الهي‌نيا با اشاره به فراگير شدن خدمات دانشگاه پيام نور در سطح كشور افزود: اين دانشگاه با كنار زدن دغدغه‌هاي مالي براي ادامه تحصيل در بين دانشجويان توانسته بزرگ‌‌‌ترين خدمت را به دانشجويان و خانواده‌هاي كمك بضاعت انجام دهد.
بخشدار لنده دانشگاه پيام‌نور را نماد خدمات ارزشمند دولت در مناطق محروم و كمتر توسعه يافته دانست و گفت: خدمات علمي و فرهنگي مراكز دانشگاهي پيام‌نور به جامعه دانشجويي توانست در جذب دانشجو به اين دانشگاه كمك شايان توجهي كند.
حميدرضا جمالي افزود: حال كه اين دانشگاه توانسته در شهرهاي مختلف حضور يابد، بايد موانع و مشكلات اين دانشگاه را برطرف كرده و جوانان با حضور فعال خود بتوانند ادامه تحصيل دهند.
وي مهم‌‌‌ترين نياز دانشگاه پيام‌نور را بعد از ساختمان آموزشي، تجهيزات خواند و از مسئولان امر خواست در اين زمينه تلاش خود را دو چندان كنند.


تعامل آموزش و پرورش با پيام‌نور

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

جزئیات شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور

اخبار روزنامه ها