برپایی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه پیام‌نور ارومیه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   10 اسفند 1391-28 February 2013بازدید 1168


برپایی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه پیام‌نور ارومیه


رئیس دانشگاه پیام‌نور آذربایجان‌غربی گفت: کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه پیام‌نور ارومیه با موضوع اقتصاد مقاومتی برپا شد.
پرتال دانشگاهی به نقل از علی ظهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: دانشگاه‌ها بستر مناسبی برای عملیاتی کردن منویات مقام معظم رهبری است از این رو با برپایی کرسی‌های آزاداندیشی تلاش می‌شود جوانان به سمت و سوی مورد نظر ایشان سوق داده شوند و در راه تحقق آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی اهتمام کنند.

وی یکی از مهمترین برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در سال‌جاری را برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی با موضوع اقتصاد مقاومتی در مرکز استان عنوان کرد و افزود: این مراسم‌ها به دو صورت ویدئو کنفرانس و به صورت حضوری در بعضی از مراکز تابعه برپا شد که جوانان نیز از آن استقبال خوبی به عمل آوردند.

ظهری اقتصاد مقاومتی و تلاش برای تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی را دو راهبرد کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در شرایط کنونی عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه دشمنان تحریم‌ها را علیه کشورمان تشدید کرده‌‌اند لازم است ظرفیت‌های علمی و انسانی کشورمان را برای خنثی کردن این تهدیدها هدایت کنیم لذا باید دانشجویان را به این سمت و سو سوق داد.

وی به همکاری و هماهنگی با سایر نهادها برای شرکت در پانزدهمین دوره ازدواج دانشجویی اشاره کرد و افزود: این موضوع یکی از مهمترین اقدامات سال جاری قلمداد می‌شود به طوری که همکاری و هماهنگی‌های لازم با نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی انجام گرفت تا دانشجویان نسبت به تحویل مدارک و ثبت‌نام اقدام کرده در پانزدهمین دوره ازدواج دانشجویی شرکت کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی به برگزاری مراسم، نشست و گردهمایی در زمینه حجاب و عفاف اشاره کرد و اظهار داشت: چنانچه اهمیت این موضوع برای جوانان به ویژه دانشجویان روشن شود به طور قطع هر یک از آن‌ها به ترویج‌کننده این فرهنگ و تفکر تبدیل می‌شوند بنابراین در طول سال نشست‌های مختلفی با محوریت این موضوع در دانشگاه برپا شده است.

ظهری اعزام دانشجویان بسیجی به اردوی مشهد مقدس را از دیگر اقدامات این دانشگاه در طول سال جاری عنوان کرد و افزود: در راستای ارتقای نشاط معنوی حاکم بر فضای دانشگاه، دانشجویان بسیجی به اردوهای زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس اعزام شدند.
دانشگاه دانشگاه پیام نور کرسی آزاد اندیشی

ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور تهران در مقطع کارشناسی آغاز شد

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

اخبار روزنامه ها