جذب دانشجوی دکترای پژوهش محور در پژوهشگاه ICT و اسامی رشته ها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   16 اسفند 1391-06 March 2013بازدید 3560

جذب دانشجوی دکترای پژوهش محور در پژوهشگاه ICT  و  اسامی رشته ها


رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات از موافقت وزارت علوم تحقیقات و فناوری اطلاعات با جذب 16 دانشجوی دکترای پژوهش محور در رشته های مرتبط با ICT از طریق کنکور سراسری جاری خبر داد.

پرتال دانشگاهی به نقل از مرتضی براری در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای حل نیازهای حوزه ICT و رفع گلوگاههای موجود این بخش، اقدام به درخواست جذب دکترای پژوهش محور از وزارت علوم کرده است، اظهار داشت: براین اساس وزارت علوم تحقیقات و فناوری با اخذ 16 دانشجو در کنکور دکتری امسال که هفته جاری برگزار می‌شود، موافقت کرد.

وی گفت: این موافقت از سوی شورای گسترش وزارت علوم طی نامه ای به سازمان سنجش اعلام شده است که براساس آن، پذیرفته شدگان دکترای پژوهش محور در رشته های ICT می توانند در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تحصیل کنند.

براری با بیان اینکه برای جذب دانشجوی دکترای پژوهش محور از معاونین دستگاههای مرتبط خواسته شده تا نیازهای خود را در راستای حل مشکلات این صنعت و نیز گسترش پروژه های مدنظر اعلام کنند، افزود: نتایج جذب دانشجویان دکتری در پژوهشگاه ICT از طریق سازمان سنجش اعلام می شود.

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد اسامی رشته های جدید مدنظر برای پذیرش دانشجو در دوره دکترای پژوهش محور به مهر گفت: براساس اعلام دفتر گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی، پژوهشکده امنیت ارتباطات و فناوری اطلاعات این پژوهشگاه، مجاز به جذب دانشجو در رشته مهندسی فناوری اطلاعات - امنیت فناوری اطلاعت با ظرفیت پذیرش یک نفر، مهندسی برق - مخابرات با ظرفیت پذیرش یک نفر و مهندسی کامپیوتر - سیستم های نرم افزاری با ظرفیت پذیرش 2 نفر شده است؛ درهمین حال پژوهشکده فناوری ارتباطات مجاز به جذب دانشجو در رشته مهندسی برق - مخابرات با ظرفیت پذیرش 4 نفر و مهندسی برق - مخابرات موج و سیستم با طرفیت پذیرش یک نفر خواهد بود.

وی ادامه داد: پژوهشکده فناوری اطلاعات این پژوهشگاه نیز مجاز به جذب دانشجو مهندسی فناوری اطلاعات - مدیریت سیستم های اطلاعاتی با ظرفیت پذیرش 3 نفر، مهندسی فناوری اطلاعات - سیستم های چند رسانه ای با ظرفیت پذیرش یک نفر و مهندسی کامپیوتر - سیستم های نرم افزاری با ظرفیت پذیرش 3 نفر شده است.پذیرش دانشجو پذیرش دانشجوی دکتری دکتری دکترا

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

گرایش های رشته دکتری مهندسی هسته ای حذف نشد

اخبار روزنامه ها