پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه ايلام در مهر ماه سال جاری در 14 رشته تحصيلی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   23 خرداد 1392-13 June 2013بازدید 2123پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه ايلام در مهر ماه سال جاری در 14 رشته تحصيلی

مراسم جشن فارغ التحصيلی دانشجويان دانشگاه ايلام با حضور دکتر علي محمدي رييس دانشگاه ايلام ، معاونين، روساي دانشکده ها و جمع كثيري از دانشجويان در اين دانشگاه  برگزار شد .

پرتال دانشگاهی به نقل از روابط عمومي وزارت علوم ،  در اين مراسم دکتر علي محمدي  با تبريک فرا رسيدن ماه شعبان و اعياد شعبانيه گفت: موضوع فرهنگ در جامعه ما و بخصوص در دانشگاه ها از اهميت زيادي برخوردار است و براي همين لازم است که از دانشجويان فعال در اين حوزه تقدير بعمل آيد.

وي افزود: با زحمات دانشجويان عزيز و تلاش و همکاري نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري، معاون  فرهنگي دانشگاه، کارشناسان امور فرهنگي و دانشجويان گرامي ، دانشگاه ايلام به مدت دو سال است که جز دوازده  دانشگاه برتر فرهنگي در سطح کشور قرار  مي گيرد و من بر خود لازم مي دانم، از تمامي اين عزيزان کمال تشکر و قدرداني را داشته باشم.

رئيس دانشگاه ايلام تاکيد کرد: دو  نکته در فعاليت هاي فرهنگي دانشجويان حائز اهميت است. اول اينکه، اين عزيزان به وظيفه خود در جامعه اسلامي و دانشگاه عمل کرده اند، چرا که در فرهنگ ديني عمل به تکليف از اهميت بسزايي برخوردار است و دوم کسب تجربه توسط اين دانشجويان مي باشد که اين تجربه گرانبها در آينده براي آنها اهميت کليدي دارد زيرامي توانند در کارهاي اجرايي و اداري از اين تجربه ارزشمند استفاده نمايند.

دکتر علي محمدي در ادامه با ابراز خرسندي از موفقيت دانشجويان دانشگاه ايلام در کسب رتبه هاي برتر در کنکور کارشناسي ارشد بيان داشت: با زحمات معاون  آموزشي دانشگاه ، روساي دانشکده ها، معاونين آموزشي دانشکده ها، مديران گروه و اساتيد ارجمند و همچنين تلاش و پشتکار دانشجويان، امسال تعداد زيادي از دانشجويان موفق به کسب رتبه هاي تک رقمي و دو رقمي در کنکور کارشناسي ارشد دانشگاه  هاي دولتي شده اند که اين امر براي دانشگاه  ايلام يک دستاورد مهم به شمار  مي آيد.

رييس دانشگاه ايلام در ادامه خطاب به دانشجوياني فارغ التحصيل اظهار داشت: زندگي خود در اين مدت را مرور کنيد، تا ضمن شناسايي نقاط ضعف و قوت، با برنامه ريزي و همچنين برطرف کردن ضعفها، خود را براي ورود به مدارج علمي بالاتر و همچنين زندگي اجتماعي آماده نماييد.

دکتر علي محمدي در ادامه با اشاره به اينکه با برنامه ريزي و رايزني هاي انجام شده در مهرماه امسال در 14 رشته تحصيلي در مقطع دکتري و 30 رشته تحصيلي در مقطع کارشناسي ارشد دانشگاه، دانشجو مي پذيرد، ابراز اميدواري کرد که دانشجويان بتوانند از اين فرصت براي ادامه تحصيل خود استفاده نمايند.

وي در ادامه مراسم با اشاره به انتخابات سرنوشت ساز روز 24 خرداد گفت: نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به عنوان يک تجربه جديد در زمينه اداره اجتماع در قالب مردم سالاري ديني، برخلاف خواست و اراده قدرت هاي سلطه گر امروز در سطح دنيا به عنوان يک الگو مطرح شده است .

رييس دانشگاه ايلام تاکيد کرد: انقلاب اسلامي با موفقيت هايي که در زمينه هاي سياسي، فرهنگي، علمي، اقتصادي و نظامي در طي 34  سال گذشته کسب کرده است، امروز به عنوان يک چالش جدي براي استکبار و غرب تبديل شده  و  اين امر سبب شده است که دشمنان با تمام توان در  برابر انقلاب اسلامي قرار بگيرند و انواع و اقسام توطئه ها را طراحي و اجرا کنند.

دکتر علي محمدي افزود: بدين لحاظ ما  در راستاي حراست از دستاوردهاي بزرگ انقلاب اسلامي و همچنين مقابله با دشمني هاي استکبار که خواهان حضور کم تعداد ما در پاي صندوق هاي رأي هستند، بايد نقشه آنها را با شکست مواجه کنيم و  با حضور گسترده و آگاهانه در انتخابات روز 24 خرداد، حضور به هم رسانيم تا موفقيت هاي روز افزون انقلاب اسلامي در سايه رهبري الهي مقام معظم رهبري(مدظله العالي) را ادامه داده و موجبات شکست دشمنان اين ملت را فراهم آوريم.پذیرش دانشجوی دکتری دانشجوی دکتری دکتری دکترا پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه ايلام

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها