ثبت نام آزمون های عمومی دکتری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   03 دی 1392-24 December 2013بازدید 742ثبت نام آزمون های عمومی دکتریشركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي‌ بنا به‌ رسالت‌ خود مبني‌ بر فراهم‌ نمودن‌ امكانات‌ لازم‌ براي‌ ايجاد آمادگي‌ هر چه‌ بيشتر داوطلبان‌ آزمون هاي‌ مقاطع‌ تحصيلي‌ مختلف‌ و با توجه به‌ نیاز داوطلبان‌ آزمون‌ دکتری؛ اقدام به طراحی، برنامه‌ریزی و برگزاری آزمون‌‌های عمومی آمادگي‌ دکتری، ویژه‌ داوطلبان‌ آزمون‌ ورودی دکتری سال 1393 نموده است.
آزمون‌های عمومی آمادگی دکتری مجموعاً در 2 نوبت در سال‌¬جاري‌ برگزار مي‌گردد تا داوطلبان‌ بتوانند با استفاده‌ از اين‌ فرصت‌ ضمن آشنایی با سطح دشواری سؤالات آزمون، با بهره‌گيري‌ از كارنامه‌ نتايج‌ اين‌ آزمون‌‌ها تا قبل‌ از برگزاري‌ آزمون‌ ورودی دکتری سال 1393 كه‌ توسط سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد از موقعیت و وضعیت علمي‌ خود آگاهی یافته و با رفع نقاط ضعف علمی با آمادگي‌ بهتر در آزمون‌ اصلي‌ شركت‌ نمايند.
از ویژگی‌‌های بارز آزمون‌‌های عمومی آمادگی دکتری اینکه سؤالات‌ امتحاني‌ هم‌‌تراز و هم سطح‌ با آزمون‌ اصلی به‌ داوطلبان‌ ارائه مي‌گردد و نيز داوطلبان‌ با شيوه‌ برگزاري‌ آزمون‌ آشنايي‌ كامل‌ پيدا می‌کنند.

الف - نحوه برگزاری آزمون¬ های عمومی آمادگی دکتری:


شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي‌، آزمون‌های‌‌ عمومی آمادگي‌ دکتری را براي‌ دانشجویان و یا فارغ‌التحصيلان‌ مقطع کارشناسی ارشد كه‌ قصد شركت‌ در آزمون‌ دوره دکتری سال¬جاری را دارند، برگزار خواهد نمود. پس‌ از برگزاري‌ هر یک از آزمون‌های‌ آمادگی، كارنامه‌اي تحلیلی‌ با اطلاعات‌ بسيار مفيد، جامع‌ و كامل‌ به‌ داوطلبان‌ ارائه‌ خواهد شد تا ضمن‌ آگاهي‌ از وضعيت‌ علمي خود در دروس‌ امتحاني‌ مختلف و رتبه معادل در مقایسه با آزمون دوره دکتری سال قبل؛ با آمادگي بهتري در آزمون‌ سال¬جاری حضور يابند.

لازم به ذکر است که آزمون فقط در دروس 1- زبان انگلیسی 2- استعداد تحصیلی برگزار خواهد شد.


ب‌ ـ تاريخ‌‌ برگزاري‌ آزمون های عمومی آمادگی دکتری:

آزمون‌‌های عمومی آمادگی دکتری در 2 نوبت و در تاریخ های مشروحه ذیل برگزار مي‌شود:

مراحل

تاریخ برگزاری

مهلت ثبت­ نام

آزمون مرحله 1

روز جمعه مورخ  20/10/92

تا 05/10/92

آزمون مرحله 2

روز جمعه مورخ  25/11/92

تا 10/11/92کارت ورود به جلسه آزمون 3 روز قبل از تاریخ برگزاری هر مرحله از آزمون در سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به آدرس www.sanjeshserv.ir   قابل مشاهده و پرینت می ¬باشد.

ج- نحوه‌ ثبت‌نام اینترنتی:


داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون‌‌‌های عمومی آمادگی دکتری می -توانند از روز یک¬شنبه مورخ 03/09/92 با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و مراجعه به سایت شرکت به نشاني  www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت¬ نام اقدام و كد رهگيري دريافت نمايند.


متقاضی تعداد ثبت ­نام

هزینه پرداختی با تخفیف در نظر گرفته شده

متقاضی 1 نوبت آزمون

800.000 (هشتصد هزار ریال)

متقاضی 2 نوبت آزمون

1.300.000 (یک میلیون و سیصد هزار ریال)شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

اخبار روزنامه ها