اعلام نتایج مرحله نخست طرح سربازی هیأت علمی دانشگاه ها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مصوبات آموزش عالیارسال شده در   19 آذر 1392-10 December 2013بازدید 612اعلام نتایج مرحله نخست طرح سربازی هیأت علمی دانشگاه ها

نتایج مرحله اول بررسی تقاضاهای قانون نحوه تامین هیات علمی دانشگاهها و موسسات آموزشی و پژوهشی در قالب طرح سربازی از سوی مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی اعلام شد.


به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از : خبرنگار مهر، دانشگاهها و موسسات آموزش عالی متقاضی که قبلاً نسبت به ثبت مشخصات متقاضیان در پورتال مرکز نظارت و ارزیابی اقدام کرده اند، می توانند با مراجعه به لیست مشاهده تقاضاها​ی ثبت شده نسبت به نتیجه بررسی اطلاع حاصل کرده و متقاضیان را از نتیجه بررسی آگاه سازند.

همچنین ابلاغ طرح سربازی پذیرفته شدگان به دانشگاه مربوطه ارسال شده است.

آن دسته از افرادی که به دلیل تکمیل ظرفیت در رشته های مورد تقاضا در اولویت پذیرش قرار نگرفته اند، باید در تاریخ مندرج در برگه اعزام برای گذارندن خدمت سربازی عادی به محل مندرج در آن مراجعه کنند و عواقب ناشی از عدم مراجعه به موقع متوجه مشمولین متقاضی خواهد بود.

از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی نیز تقاضا می شود با توجه به کاهش سهمیه 93-1392 اعلام شده توسط ستاد کل نیروهای مسلح و تکمیل ظرفیت در رشته های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، ریاضی، آمار، مهندسی عمران، رشته های گروه علوم انسانی، فیزیک و رشته های گروه کشاورزی و دامپزشکی از ارسال تقاضاهای جدید تا پایان دوره یعنی اول شهریورماه 93 خودداری کنند.

همچنین با توجه به حجم بالای کار و به منظور رسیدگی به موقع به تقاضاهای ارسالی، مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم تاکید کرد از مراجعه حضوری یا تلفنی افراد متقاضی خودداری و پیگیری های لازم از طریق نماینده آن دانشگاه یا موسسه آموزش عالی صورت پذیرد.نتایج مرحله نخست طرح سربازی مرحله نخست طرح سربازی هیأت علمی طرح سرباز هئات علمی

ابلاغ مصوبه جدید وزارت علوم برای دانشجویان استعداد درخشان

امضاء طرح استیضاح وزیرعلوم به حد نصاب رسید

شهریه پایه ورودیهای قبل ازسال ۹۵ دانشگاه آزاد افزایش نمی یابد

تاکید وزیر علوم بر صرفه جویی در هزینه ها در این وزارت

جلسه روسای دانشگاهها با معاون اول رئیس جمهور برگزار شد

۳ دوره مشترک ارشد دانشگاه خواجه نصیر با دانشگاه های روسی برگزار می شود

معاون جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر منصوب شد.

ضرورت اجرای کامل مقررات مصوب در حوزه آموزش عالی

نامه دو وزیر به رئیس جمهور درباره وام شهریه

دلایل حذف گرایش در کارشناسی/ هم راستا با آموزش جهانی پیش می‌رویم

مشخص شدن اعضای شورای مرکزی و هیأت عالی نظارت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

مصوبه جدید وزارت علوم درباره نمره مردودی

حذف ماده مربوط به تحصیل رایگان ایثارگران و قاریان در دانشگاه‌ها

انتشار متن کامل منشور حقوق دانشجویی

مصوبات جلسه هیات امنای خراسان رضوی دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها