بررسی ثبت‌نام بورسیه تحصیلی دستگاه‌های اجرایی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   18 خرداد 1392-08 June 2013بازدید 1435بررسی ثبت‌نام بورسیه تحصیلی دستگاه‌های اجرایی 

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، این هفته ثبت‌نام بورسیه تحصیلی برای دستگاه‌های اجرایی را با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بررسی می‌کند.
پرتال دانشگاهی به نقل از مهر، بر اساس دستور اعلامی کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در روز یکشنبه فردا (19 خرداد) بعد از تبادل اخبار و انتخاب هیات رئیسه کمیسیون، طرح تشکیل سازمان ملی مهارت و فناوری و پیش‌نویس قانون نظام جامع آموزش‌های مهارتی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

همچنین کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، در نوبت ظهر روز سه‌شنبه (21 خرداد) نیز بعد از تبادل اخبار، از وزیر علوم، تحقیقات وفناوری دعوت کرده تا علاوه بر پاسخگویی به سئوالات سید ناصر موسوی لارگانی، صرامی فروشان، کریمی قدوسی و علی ایرانپور، بحث ثبت‌نام بورسیه تحصیلی برای دستگاه‌های اجرایی را با حضور وی بررسی کند.

بر این اساس، کارگروه‌های آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، آموزش مهارتی، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاه‌ها و آموزش عالی و آموزش پزشکی نیز تشکیل جلسه خواهد داد.

 


بورسیه بورس بورس92 ثبت نام بورسیه ثبت نام بورس بورس تحصیلی ثبت نام بورس تحصیلی
اخبار روزنامه ها