شروع زمان جديد توزيع معرفي‌نامه‌هاي ارز تحصيلي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   20 خرداد 1391-09 June 2012بازدید 970
شروع زمان جديد توزيع معرفي‌نامه‌هاي ارز تحصيلي

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:مديرکل بورس و امور دانشجويان خارج وزارت علوم گفت: توزيع 5هزار معرفي‌نامه دريافت ارز تحصيلي از سوي مؤسسات اعزام دانشجو از ديروز آغاز شد و تا 5 روز ادامه مي‌يابد.

حسن مسلمي نائيني درباره جزئيات دور جديد توزيع معرفي‌نامه‌هاي ارزي گفت: پيرو انتشار اطلاعيه‌هاي مربوطه درخصوص توزيع معرفي‌نامه‌هاي دريافت ارز تحصيلي که به اطلاع دانشجويان شاغل تحصيل در خارج از کشور رسيد، توزيع ارز تحصيلي از ديروز در 12 شهر و 23 منطقه مختلف کشور توسط مؤسسات اعزام دانشجو آغاز شده است.وي با اشاره به اينکه حدود 5 هزار نفر براي دريافت ارز ثبت‌نام کرده بودند، افزود: از اين تعداد، حدود 4 هزار نفر موفق به تکميل مدارک خود و ثبت‌نام نهايي شدند.

به گفته مديرکل بورس و امور دانشجويان خارج وزارت علوم، معرفي‌نامه‌هاي دريافت ارز تحصيلي تهيه شده و در اختيار مؤسسات اعزام دانشجو قرار گرفته است و از ديروز به‌مدت 5 روز توزيع مي‌شود.مسلمي نائيني اضافه کرد: خانواده‌هاي اين دانشجويان در شهرستان‌هاي مختلف مي‌توانند به مؤسساتي که محل آن را خود دانشجو تعيين کرده است مراجعه و برگه‌هاي معرفي نامه را دريافت کنند.وي ارزهاي تحصيلي را ويژه دانشجوياني دانست که با هزينه شخصي خود به خارج از کشور اعزام شده و مشغول به تحصيل هستند.

مديرکل بورس و امور دانشجويان خارج وزارت علوم در توضيح جزئيات دور جديد ثبت‌نام براي دريافت ارز تحصيلي عنوان کرد: دور جديد ثبت‌نام نيز از حدود 2 هفته پيش آغاز شده است و معرفي‌نامه‌ها نيز از نهم تير ماه توزيع مي‌شود.وي همچنين گفت: به‌نظر مي‌رسد طي هماهنگي‌هاي صورت پذيرفته ميان بانک مرکزي و بانک‌ها، مشکلات بانکي تا حدودي حل شده است و دانشجويان مي‌توانند هزينه تحصيل شان را دريافت کنند.

مديرکل بورس و امور دانشجويان خارج وزارت علوم در پايان ضمن درخواست از دانشجويان براي تکميل هرچه سريع‌تر ثبت‌نام خود، گفت: درصورت ناقص بودن اطلاعات پس از ثبت‌نام، پست الکترونيکي براي دانشجو ارسال مي‌شود. در اين صورت اگر دانشجو بلافاصله نسبت به تکميل اطلاعات خود اقدام کند، مي‌تواند معرفي‌نامه خود را در همان زمان تعيين شده دريافت کند و درغير اين صورت تاريخ تعيين شده براي وي عقب مي‌افتد.

توزيع معرفي‌نامه‌ ارز تحصيلي معرفی نامه ارز تحصیلی

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

رونمایی از سامانه ملی ثبت پایان‌نامه و رساله

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

اخبار روزنامه ها