برگزاری مناظره‌ بین دانشجویان و نامزدهای انتخابات و خبر قرار ملاقات با شبکه خبر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   05 دی 1391-25 December 2012بازدید 1249

برگزاری مناظره‌ بین دانشجویان و نامزدهای انتخابات و خبر قرار ملاقات با شبکه خبررامین شمسایی در مورد پیشنهاد دانشجویان به رئیس سازمان صدا و سیما گفت: بهتر است در صدا و سیما مناظره‌هایی بین دانشجویان و نامزدهای انتخاباتی برگزار شود، که از این طریق دانشجویان بتوانند مطالبات خود را بیان کنند.

مناظره استاد <a class=دانشگاه با رئیس جمهور" title="مناظره استاد دانشگاه با رئیس جمهور" width="150" height="90" />

پرتال دانشگاهی به نقل از  رامین شمسایی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه  خبر گزاری فارس  در مورد جزئیات نشست مشورتی تشکل‌های دانشجویی با رئیس سازمان صدا و سیما گفت: در این جلسه آسیب‌شناسی عملکرد رسانه‌ای ملی در سال 88 مطرح شد و تشکل‌های دانشجویی پیشنهاد‌هایی را به ضرغامی ارائه دادند.

 

شمسایی در مورد پیشنهاد دانشجویان برای مناظره‌های انتخاباتی در تلویزیون، اظهار داشت: پیشنهاد دانشجویان به رئیس سازمان صدا و سیما این بود که بین برنامه مناظره‌های انتخاباتی و انتخابات فاصله بیشتری وجود داشته باشد تا مردم در یک فضای احساسی رأی ندهند.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه مناظره بین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در تلویزیون فرصت کوتاهی دارد و معمولا دست برتر با کسی است که مغلطه بیشتری می‌کند، تصریح کرد: پیشنهاد دانشجویان به ضرغامی این بود که مناظره‌ها بین کارشناسان در رابطه با برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی برگزار شود.

 

شمسایی در مورد پیشنهاد دیگر دانشجویان به رئیس سازمان صدا و سیما گفت: بهتر است در صدا و سیما مناظره‌هایی بین دانشجویان و نامزدهای انتخاباتی برگزار شود، که از این طریق دانشجویان بتوانند مطالبات خود را بیان کنند.

 

این فعال دانشجویی با بیان اینکه رسانه ملی باید در فضای انتخابات بتواند فرهنگ مطالبه‌گری مردم را بالا ببرد، اظهار داشت: رسانه ملی باید از این طریق سطح فرهنگ مطالبه‌گری مردم را افزایش دهد.

 

شمسایی با بیان اینکه موضوع عدالت رسانه‌ای یکی دیگر از دغدغه‌های دانشجویان در نشست با رئیس سازمان صدا و سیما بود، تصریح کرد: در این نشست دانشجویان تأکید کردند که رسانه ملی باید بتواند دغدغه‌ها و مشکلات تمام اقشار اجتماعی را پوشش دهد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه ضرغامی مطرح کرد که تشکل‌های دانشجویی به صورت ماهانه با مسئولان صدا و سیما جلساتی را داشته باشند، اظهار داشت: ضرغامی در این نشست به دانشجویان گفت که بحث‌ اخبار را با مدیر شبکه خبر و مستند‌های سیاسی را با مدیر شبکه 4 هماهنگ کنید.

این فعال دانشجویی در مورد مطالبه جنبش دانشجویی از رئیس سازمان صدا و سیما گفت: دانشجویان در این نشست از ضرغامی خواستند که به مهره‌های سوخته جریان فتنه در تلویزیون آنتن ندهند.

 

 

 

 

 
دانشجو مناظره نامزد رئیس جمهور با دانشجویان شبکه خبر

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها