دانشکده معماری دانشگاه زنجان امسال به بهره‏ برداری می‏رسد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   04 بهمن 1391-23 January 2013بازدید 1908


دانشکده معماری دانشگاه زنجان امسال به بهره‏ برداری می‏رسدمدیر دفتر طرح‏های عمرانی دانشگاه زنجان با اشاره به طرح‏های عمرانی دانشگاه زنجان گفت: دانشکده معماری دانشگاه زنجان امسال به بهره‏برداری می‏رسد.پرتال دانشگاهی به نقل از  مهدی مقیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: طرح‏های عمرانی دانشگاه مشتمل بر پروژه‏های احداث و تکمیل ساختمان دانشکده‏ها و فضای سبز دانشگاه زنجان است.

وی تامین اعتبار برای تسریع در عملیات پروژه‏های دانشگاهی زنجان را مهم ارزیابی کرد و افزود: اگر تامین اعتبار برای پروژه‏های دانشگاه در زمان معین تخصیص یابد مشکلی در بهره‏برداری از پروژه‏ها نیست.

عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان با اشاره به پروژه‏های عمرانی دانشگاه زنجان، خاطر نشان کرد: دانشکده مهندسی معدن، دانشکده علوم اجتماعی و دانشکده معماری و هنر از جمله پروژه‏های در دست اقدام است.*اعتبارات پروژه‏های عمرانی از منابع ملی است


وی در مورد منبع اعتبارات تخصیصی برای پروژه‏های عمرانی دانشگاه، یادآور شد: همه منابع اعتباراتی پروژه‏های عمرانی دانشگاه زنجان از اعتبارات ملی تامین می‏شود.

مقیمی به احداث دانشکده مهندسی معدن دانشگاه اشاره کرد و گفت: زمانبندی آغاز و اتمام این پروژه صورت گرفته است که در صورت تامین اعتبار لازم به اتمام خواهد رسید.*پیشرفت فیزیکی دانشکده مهندسی معدن مناسب است


مدیر دفتر طرح‏های عمرانی دانشگاه زنجان پیشرفت فیزیکی دانشکده مهندسی معدن را مناسبی ارزیابی کرد و ادامه داد: طراحی و اجرای این پروژه با دقت فنی و اجرایی مناسبی صورت گرفته است.


*تلاش عوامل فنی و اجرایی پروژه تسریع در اتمام پروژه‏ها است

وی آغاز عملیات این دانشکده را در قبل از سال 88 عنوان کرد و اظهار داشت: تلاش عوامل فنی و اجرایی پروژه بر ارتقای وضعیت ساخت و تسریع در اتمام پروژه است.

مقیمی به عملیات اجرایی دانشکده علوم اجتماعی اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی اسکلت ساختمان این دانشکده در سال گذشته به اتمام رسیده است.

مدیر دفتر طرح‏های عمرانی دانشگاه زنجان شروع عملیات سفت‏کاری و تاسیساتی این پروژه را آبان ماه سال 90 عنوان کرد و ادامه داد: آغاز عملیات اجرایی این دانشکده در سال 88 بوده است.دانشگاه دانشگاه زنجان دانشگاه معماری

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها