آخرین مهلت بازپرداخت وام برای دانش آموختگان فراموشکار و میزان جریمه دیرکرد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   13 شهریور 1392-04 September 2013بازدید 757آخرین مهلت بازپرداخت وام برای دانش آموختگان فراموشکار و  میزان جریمه دیرکرد

مدیر دانش آموختگان صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از اعلام آخرین مهلت برای افرادی که وام های دریافتی را بازپرداخت نکرده اند و میزان جریمه های این گروه از دانش آموختگان خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر بهزاد تدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: صندوق رفاه دانشجویان در نظر دارد طبق قانون از کلیه دانش آموختگان گروه پزشکی که تاکنون جهت تعیین وضعیت بدهی خود اقدام نکرده اند از اول مهرماه جریمه دیرکرد اخذ کند.

وی افزود: دانش آموختگان برای اطلاع از وضعیت میزان بدهی خود می توانند به سایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت مراجعه کنند و پس از ورود به پرونده خود می توانند بدهی را مشاهده کرده و آن را به صورت اینترنتی پرداخت کنند.

تدین یادآور شد: دانش آموختگانی که تاکنون نسبت به بازپرداخت وام های دریافتی اقدام نکرده اند تا 31 شهریور ماه 92 مهلت دارند نسبت به بدهی معوق خود اقدام کنند و در صورتی که تا این تاریخ بدهی را پرداخت کنند جریمه ای از آنها گرفته نمی شود.

وی تاکید کرد: تمامی دانش آموختگانی که به هر دلیل هنوز وام ها و تسهیلات دریافتی را بازپرداخت نکرده اند می توانند با شماره تلفن 84212444 تماس گرفته و از وضعیت بدهی خود مطلع شوند.

مدیر دانش آموختگان صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت میزان جریمه دیرکرد دانش آموختگان مستنکف را 12 درصد میزان بدهی عنوان کرد و گفت: این میزان جریمه کاملا منطبق بر اخذ جریمه دیرکرد وام در سیستم بانکی و بر اساس قانون است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون تعداد بسیاری از دانشجویان در انتظار نوبت وام خود هستند و با توجه به محدودیت های اعتباری نیاز است سایر افراد با بازپرداخت به موقع تسهیلات اعتباری خود امکان دریافت وام را برای تعداد بیشتری از دانشجویان فراهم کنند.

تدین با اشاره به دستورالعمل الزام تسویه حساب صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: بر اساس قانون همه موسساتی که اقدام به صدور پروانه کار برای فارغ التحصیلان علوم پزشکی می کنند و یا مجوز تاسیس مطب آزمایشگاه، داروخانه و مسئولیت فنی و سایر مشاغل را صادر می کنند موظف هستند که طبق دستورالعمل نسبت به دریافت برگه تسویه حساب از صندوق رفاه دانشجویان اقدام کنند و سپس مجوز و پروانه مربوط را صادر کنند.آخرین مهلت پرداخت وام آخرین مهلت پرداخت وام دانشجویی مهلت پرداخت وام دانشجویی مقدار وام دانشجویی

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها