قیمت نهایی خوابگاه‌های غیردولتی هنوز تعیین نشده و قیمت ها از 120 تا 200 هزارتومان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   31 شهریور 1392-22 September 2013بازدید 674قیمت نهایی خوابگاه‌های غیردولتی هنوز تعیین نشده و قیمت ها از 120 تا 200 هزارتومان


عضو هیات مدیره تعاونی خوابگاه دارن غیردولتی کشور گفت: قیمت نهایی اجاره بها برای خوابگاه های غیردولتی هنوز مشخص نشده، کمترین قیمت 120 هزار تومان و بالاترین قیمت 200 هزارتومان دریافت می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از علی‌رضا شوکتی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: قیمت‌ نهایی برای خوابگاههای غیر دولتی هنوز مشخص نشده، کمترین قیمت 120 هزار تومان است ، از اتاق هایی که تخت بیشتری دارند دریافت می شود و برای اتاق‌های 4 تخته از 180 تا 200 هزارتومان به نسبت امکاناتی که ارایه می دهند دریافت می شود.

وی تاکید کرد: قیمت‌ها متفاوت است قرار بود که برنامه یکسان سازی قیمت ها در کل کشور انجام شود ولی با بررسی هایی که انجام دادیم مشخص شد نمی توان در شهرستان و تهران یک نرخ را اعلام کرد.

عضو هیات مدیره تعاونی خوابگاه دارن غیردولتی کشور گفت: شرایط اجاره و مالکیت خوابگاه های غیر دولتی در تهران و شهرستان متفاوت است برای همین قیمت گذاری نشده است.

تصمیم گیری درباره تعدیل قیمت های خوابگاه ها یکشنبه هفته آینده

وی ادامه داد: بنابراین مقرر شد برای تصمیم گیری در تعدیل قیمت‌ها یکشنبه هفته آینده با حضور کل اعضای تصمیم‌گیر و مسئولان ذی ربط وزارت علوم در این مورد تصمیم گیری شود.

شوکتی افزود: مشکلی که درحال حاضر وجود دارد این است که تمامی خوابگاه‌دارن غیردولتی کشور بپذیرند که قیمت ها را تعدیل کنیم خوابگاه دارها اجاره های متفاوتی برای املاکی که به عنوان خوابگاه اجاره کرده اند پرداخت می کنند، به عنوان مثال یک خوابگاه دار 22 میلیون تومان و یک خوابگاه دار دیگر 12 میلیون تومان برای ملکی که اجاره کرده اند پرداخت می کنند بالطبع خوابگاه دار اول چون هزینه بیشتری متحمل می شود نمی تواند همان قیمتی را از دانشجو دریافت کند که خوابگاه دار دوم دریافت می کند.

افزایش دو برابری تعداد اعضای خوابگاه داران غیردولتی

وی ادامه داد: سال گذشته 124 نفر عضو تعاونی بودند و امسال 380 نفر به عضویت تعاونی درآمده اند در واقع هم تعداد اعضا و هم ظرفیت‌های خوابگاه غیردولتی افزایش داشته است.

عضو هیات مدیره تعاونی خوابگاه دارن غیردولتی کشور تصریح کرد: یکی از دلایلی که نمی توان قیمت ها را زیاد تعدیل کرد اجاره بالای ساختمان های خوابگاهی است خوابگاه دارن اجاره های بالایی برای خوابگاه‌ها پرداخت می کنند و همین موضوع باعث شده دستمان برای تعدیل زیاد قیمت ها بسته باشد.

پرداخت اجاره بها به صورت ماهانه

وی درباره نحوه پرداخت اجاره بها هم گفت: این اجاره ها به صورت یکماه پرداخت می شود و در صورت تمایل هر دو طرف برای ماه های آینده تمدید می شود.قیمت خوابگاههای دانشگاه آزاد هزینه های خوابگاه دانشجویی هزینه هر ترم خوابگاه دانشجویی

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها