راه اندازی سامانه دانشگاهی ايران ERP

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   07 آبان 1390-29 October 2011بازدید 3985

راه اندازی سامانه دانشگاهی ايران ERPسامانه دانشگاهي ايران راه‌اندازي شد
مشهد - سامانه دانشگاهي ايران (ERP) همزمان با مراسم اختتاميه گردهمايي معاونان اداري مالي و مديران بودجه و طرح هاي عمراني دانشگاه ها و مراكز پژوهشي سراسر كشور در مشهد مقدس راه اندازي شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگي ايرنا، مديركل دفتر سامانه‌هاي اطلاعاتي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در مراسم راه‌اندازي سامانه دانشگاهي ايران (ERP) گفت: در اين نرم‌افزار جامع دانشگاهي، هرآنچه كه مورد نياز دانشگاهيان است لحاظ شده است.

'بابك فرهنگي' افزود: هم‌اكنون اين نرم‌افزار جامع در ستاد وزارت علوم راه‌اندازي شده است و در دو دانشگاه هنر تبريز و صنعتي اراك نيز به صورت پايلوت به اجرا گذاشته است و تا پايان امسال تمام دانشگاه هاي كشور از اين نرم افزار مجهز خواهند شد.

به گفته وي، خدمات سامانه دانشگاهي ايران شامل همه اعضاي جامعه دانشگاهي از جمله دانشجويان مي شود و دانشجو از ابتدا تا انتهاي دوران تحصيل مي تواند اطلاعات خود را به صورت صورت الكترونيكي در اين سامانه به ثبت برساند.

فرهنگي يادآور شد: پيش از اين برخي دانشگاه‌ها سيستم‌هاي جداگانه اي براي اموري همچون ثبت نام و انتخاب واحد دانشجويان داشتند اما در برخي از آن‌ها براي شهريه سيستمي تعريف نشده بود كه با راه‌اندازي اين سامانه، همه امور مربوط به دانشگاهيان به صورت جامع در دسترس آنان قرار مي گيرد.

وي توضيح داد: نرم افزار دانشگاهي ايران به صورت ملي براي ثبت و جمع‌آوري اطلاعات دانشگاهيان در هر لحظه راه‌اندازي شده است و هر عضو از جامعه دانشگاهي كشور مي تواند مي‌تواند فعاليت خود را در اين سامانه به صورت اختصاصي انجام دهد و گزارش‌هاي عمومي را به وزارت علوم ارسال كند.

مديركل دفتر سامانه‌هاي اطلاعاتي وزارت علوم خاطرنشان كرد: وزارت علوم نيز در صورت تاييد دانشگاه‌ها مي‌تواند به اطلاعات سيستم هر دانشگاهي دسترسي داشته باشد.

گردهمايي دو روزه معاونان اداري مالي و مديران بودجه و طرح هاي عمراني دانشگاه ها و مراكز پژوهشي سراسر كشور از روز چهارشنبه به ميزباني دانشگاه فردوسي مشهد گشايش يافت و شب گذشته به كار خود پايان داد.
سامانه،دانشگاهی ايران،ERP

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها