قهرمانان ملی و بین‌المللی در علوم تحقیقات تخفیف ۲۰ تا ۱۰۰درصدی می گیرند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   24 تیر 1391-14 July 2012بازدید 1123


قهرمانان ملی و بین‌المللی در علوم تحقیقات تخفیف ۲۰ تا ۱۰۰درصدی می گیرند

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: عبدالله قاسمی گفت: تعدادی از دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری واحد علوم‌و‌تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، پروژه تحقیقاتی خود را بصورت رایگان در مجموعه ورزشی فتح این واحد دانشگاهی دنبال می‌کنند.


عبدالله قاسمی مدیرکل تربیت‌بدنی واحد دانشگاهی علوم‌و‌تحقیقات دانشگاه آزاد با اشاره به زیرساخت‌های ورزشی واحد علوم‌و‌تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مجموعه ورزشی فتح با مساحتی بالغ بر 20 هزار متر مربع شامل بخش‌ها و سالن‌های مختلف ورزشی از جمله فوتبال، والیبال، بسکتبال، هندبال و سالن‌های چند منظوره اسکواش، ورزش‌های رزمی، تنیس روی میز و بدنسازی و همچنین استخر است.

وی از تجهیزات و دستگاه‌های پژوهشی منحصربه فرد این مجتمع ورزشی در زمینه‌های مهندسی ورزش و بیومکانیک ورزش خبر داد و گفت: در رشته‌های تربیت‌بدنی و علوم ورزشی در گرایش‌های رفتار حرکتی، مدیریت و برنامه‌ریزی ورزشی و فیزیولوژی ورزشی اقدام به جذب دانشجوی کارشناسیارشد و دکتری کرده‌ایم.

قاسمی با بیان این مطلب که امکانات پیشرفته مجموعه ورزشی فتح واحد علوم‌و‌تحقیقات ظرفیت بسیار خوبی برای عملیاتی کردن پروژه‌های تحقیقاتی ورزشی دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ایجاد کرده است، گفت: در حال حاضر تعدادی از دانشجویان مقاطع کارشناسیارشد و دکتری، پروژه تحقیقاتی خود را بصورت رایگان در این مجموعه ورزشی دنبال می‌کنند.

وی استقبال دانشجویان ارشد و دکتری رشته‌های تربیت‌بدنی برای ادامه تحصیل در واحد علوم‌و‌تحقیقات را به دلیل فضای بسیار مناسب، تجهیزات و امکانات عالی آن بسیار خوب ارزیابی کرد.

مدیرکل تربیت بدنی واحد علوم‌و‌تحقیقات به ارائه تخفیف شهریه 20 تا 100 درصدی قهرمانان ملی، بین‌المللی و المپیک در این دانشگاه خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر 20 رشته متنوع ورزشی در مجموعه ورزشی فتح و اداره کل تربیت‌بدنی واحد علوم و تحقیقات فعال است و دانشجویان این واحد دانشگاهی به طور مستمر در مسابقات مختلف ورزشی کشوری و بین‌المللی فعالیت چشمگیر دارند.

قاسمی گفت: مجتمع ورزشی فتح واحد علوم و تحقیقات به دلیل برخورداری از امکانات ورزشی منحصربه فرد به دانشجویان سایر دانشگاه‌ها نیز خدمات ورزشی ارائه می‌دهد.

قهرمانان ملی و بین‌المللی علوم تحقیقات تخفیف

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها