افزایش بودجه فرهنگی دانشگاه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   07 شهریور 1391-28 August 2012بازدید 1029
افزایش بودجه فرهنگی دانشگاه


پرتال دانشگاهی به نقل از ایسنا: معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در جهت تقويت فعاليت‌ها در حوزه فرهنگ بودجه‌هاي مربوط تا هفت برابر افزايش يافته است، گفت: تمام فعاليت‌ها در دانشگاه بايد پيوست فرهنگي داشته باشد.

در راستاي تعامل و بهره‌مندي از ديدگاه‌هاي مديران اجرايي، جلسه هم انديشي هيأت رئيسه واحدهاي دانشگاهي استان اصفهان و چهار محال و بختياري با حضور معاون فرهنگي دانشگاه آزاد، تني چند از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، ائمه جمعه و جماعات و فرمانداران برگزار شد.

در ابتداي نشست محمد مهدي مظاهري معاون فرهنگي دانشگاه با بيان اينكه رهبر معظم انقلاب در برگزاري كرسي هاي آزاد انديشي در دانشگاه ها مطالبه جدي دارند تصريح كرد: بر اساس تعبير رياست دانشگاه كه در دست راست پرچم فرهنگي و در دست چپ پرچم ارتقاء قرار دارد، بايد تمام فعاليت‌ها در دانشگاه پيوست فرهنگي داشته باشد و در اين راستا برنامه‌هاي راهبردي تدوين گرديده كه بزودي عملياتي مي‌شود و مسئولان در برگزاري كرسي‌هاي آزادانديشي اهتمام ويژه‌اي داشته باشند.

مظاهري افزود: در جهت تقويت فعاليت‌ها در حوزه فرهنگ بودجه‌هاي مربوطه تا هفت برابر افزايش يافته كه فرصتي مغتنم براي متوليان فرهنگي در دانشگاه‌ها است و بايد از فرصت بدست آمده در راستاي اهداف بزرگ انقلاب اسلامي استفاده كرد .

وي با اشاره به سخن رهبر فرزانه انقلاب در خصوص حصر اقتصادي و لزوم طرح‌هاي مقاومتي در اقتصاد كشور خاطر نشان كرد: راهكار رسيدن به مطالبه معظم له فرهنگ مقاومتي است كه مردم و مديران با شيوه‌هاي اقتصاد مقاومتي آشنا باشند و بايد دانشگاه آزاد اسلامي در اين مسير پيشگام باشد.

در ادامه محسن صرامی رئيس مجمع نمايندگان استان اصفهان و نماينده مردم خميني شهر در مجلس شوراي اسلامي گفت: بخش قابل توجهي از توليد علم كشور و جذب مغزهاي متفكر در جمهوري اسلامي، مرهون دانشگاه آزاد اسلامي است .

وی دانشگاه آزاد اسلامي را خط مقدم در جذب نخبگان و ارتقاء علمي كشور دانست و از زحمات مسئولان دانشگاه كه شبانه روزي براي توسعه همه جانبه آن تلاش مي نمايند قدرداني كرد .

صرامی فعاليت هاي فرهنگي و تهذيب نفس دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي را قابل تقدير دانست و از آمادگي مجلس براي رفع مشكلات دانشگاه خبر داد.


بودجه فرهنگی دانشگاه

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها