دانشگاه آزاد رودهن مهد کودکی می‏شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   11 شهریور 1391-01 September 2012بازدید 2928

دانشگاه آزاد رودهن مهد کودکی می‏شودرئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن از ایجاد مهد کودک برای رفاه حال اساتید، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی خبر داد.
فارس: علی‏رضا ایرانبخش عصر امروز در جریان بازدید از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی رودهن که با حضور هیئت رئیسه، مدیران، تعدادی از میهمانان و کارشناسان انجام شد، اظهار داشت: این مهم در راستای رفاه حال فعالان حاضر در این مجموعه دانشگاهی اجرایی می‏شود.

وی ادامه داد: باید شرایطی برای اساتید، کارکنان و دانشجویان فراهم شود تا آنها با خیالی آسوده به کسب عمل و دانش مبادرت ورزند.

ایرانبخش اضافه کرد: علاوه بر ایجاد مهد کودک، امور دیگری نیز باید در سطح دانشگاه آزاد رودهن صورت اجرایی به خود بگیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن افزود: از جمله این اقدامات می‏توان به تعمیر جاده‏ها، ترمیم جداول حاشیه مجتمع، رفع فضاهایی که نمای مجتمع دانشگاهی را با مشکل روبه‏رو کرده و اصلاح پارکینگ اشاره کرد.

وی ادامه داد: علاوه بر این، در حال حاضر ورودی دانشگاه در شان مجتمع دانشگاهی نیست و آموزش‏های لازم به نیروهای نگهبانی، انتظامات و رانندگان در کنار پوشش مناسب و نصب کارت شناسایی الزامی است.

ایرانبخش اضافه کرد: تجهیز ساختمان هوشمند با همه امکانات برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین تصویب رشته‏های فنی و مهندسی بر اساس نیاز جامعه به‏ویژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری پیگیری می‏شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن افزود: ارتباط دانشگاه با صنایع و دانشگاه‏های معتبر ایرانی و خارجی براساس ضوابط موجود، ساخت بازارچه خدمات دانشجویی، احداث استخر شنا، ایجاد زمین چمن و تجهیز اتاق اساتید و فارغ‏التحصیلان نیز از سوی مجموعه دانشگاه آزاد رودهن پیگیری می‏شود.

وی خواستار آمادگی دست‏اندرکاران امور ثبت‏نامی برای ارائه شایسته‏ترین خدمات به دانشجویان جدید و ثبت‏نام دانشجویان ترم‏های گذشته شد.

ایرانبخش تصریح کرد: از دانشجویان نیز درخواست می‏شود که به‏موقع نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام کنند، چراکه همه امور دانشگاه در زمینه‏های مختلف از طریق دریافت شهریه دانشجویی صورت اجرایی به خود می‏گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن افزود: دانشگاه برای دانشجویان در حال تحصیل بر اساس ضوابط موجود زمینه دریافت تسهیلات بانکی کوتاه‏مدت و بلندمدت را فراهم می‏سازد.دانشگاه آزاد رودهن مهد کودکی

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها