60 باشگاه جدید پژوهشگران جوان در دانشگاه آزاد راه اندازی شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   23 مهر 1391-14 October 2012بازدید 91060 باشگاه جدید پژوهشگران جوان در دانشگاه آزاد راه اندازی شد

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از ایرنا براساس اعلام روز یکشنبه دانشگاه آزاد اسلامی، ˈکریم زارعˈ در جمع روسای منتخب و چهره های استعداد درخشان باشگاه پژوهشگران جوان این دانشگاه گفت: 240 باشگاه پژوهشگران جوان در سراسر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی فعال است که پیش بینی می شود تا پایان سال حداقل 60 باشگاه به این تعداد افزوده شود.

وی به برگزاری اجلاس سراسری باشگاه پژوهشگران جوان با هفت کارگروه تخصصی در مشهد مقدس در آذر ماه اشاره کرد و افزود: این اجلاس در کارگروه­های تعاون و کارآفرینی، بروز رسانی و ارتقای آیین نامه­ها، پشتیبانی و برنامه و بودجه، تسهیلات و استعدادهای درخشان، پژوهش و فناوری، گروه­های علوم پزشکی و کارگروه فرهنگی و فوق برنامه برگزار می شود.

زارع گفت: تفاوت اجلاس امسال با سال های گذشته حضور تمامی اعضا در اجلاس است چرا که سالهای گذشته تنها باشگاه­های پژوهشگران جوان فعال در آن شرکت می کردند.

وی با بیان آنکه هیچ دلیلی بر ادامه فعالیت شعبه های غیرفعال باشگاه پژوهشگران جوان وجود ندارد، تاکید کرد: فعالیت شعبه های باشگاه پژوهشگران جوان در سراسر کشور، هم از بعد نرم افزاری و هم از بعد سخت افزاری سنجیده می شود و شعبه هایی که فعال نیستند باید با برنامه ریزی به جمع فعالان بپیوندند.

شرکت کنندگان در این نشست به بررسی مباحثی نظیر طرح تحولات پیش روی باشگاه پژوهشگران جوان و استفاده از نخبگان در این راستا، راه اندازی کمیته مشاوران نخبگان جوان و برگزاری اجلاس سراسری باشگاه با حضور معاونان، روسای منتخب باشگاه­ها و چهره­های استعداد درخشان باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی پرداختند.60 باشگاه جدید پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها