ترکیب هیات امنای دانشگاه آزاد تغییری نمی کند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   06 شهریور 1392-28 August 2013بازدید 547ترکیب هیات امنای دانشگاه آزاد تغییری نمی کند


عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی درباره تغییر در ترکیب هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: با عوض شدن وزرای "علوم، تحقیقات و فناوری" و "بهداشت، درمان و آموزش پزشکی" وزرای جدید عضو هیات امنا می شوند و ترکیب هیات امنا تغییری نمی کند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر فریدون عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: به هر صورت هیات امنای دانشگاه آزاد تا زمانی که دوره اش وجود دارد هر چند ماه یکبار تشکیل می شود، بنابراین با عوض شدن وزرا فقط وزرای جدید به ترکیب هیات امنا اضافه می شوند.

وی افزود: در غیر این صورت افرادی که پیش از این انتخاب شده اند و یا رئیس دانشگاه که انتخاب شده است طبق معمول به کار خود ادامه می دهد تا زمانی که انتخابات مجدد هیات امنا برگزار شود.

عزیزی درباه نظراتی که ممکن است درباره دانشگاه آزاد ارائه شود، اظهار داشت: ممکن است نظراتی درباره دانشگاه ارائه شود که این نظرات در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح می شود اما از طریق رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی هنوز نکته ای به هیات امنا منتقل نشده است.

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی حدود یک ماه و نیم پیش بوده و شنیده شده است که جلسه بعدی در مهرماه خواهد بود.

 آيت‌الله هاشمي رفسنجاني، حجت‌الاسلام والمسلمين سيد حسن خميني، حميد ميرزاده، وزراي علوم و بهداشت، رئيس دانشگاه آزاد، رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها چهار عضو حقوقي، فرهاد دانشجو و فريدون عزيزي و بهمن يزدي صمدي، تركيب نهايي هيأت امناي دانشگاه آزاد را تشكيل مي‌دهند.ترکیب هیئات آمنای دانشگاه آزاد تغییرات ترکیب هیات امنای دانشگاه آزاد

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها