پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشد          04 تیر 1397 - 25 June 2018


اسامی معرفی شدگان در رشته های نیمه متمرکز کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ منتشر و جزئیات مصاحبه برای ۳۲ مرکز آموزش عالی و پژوهشکده اعلام شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی جزئیات مصاحبه رشته های نیمه متمرکز کنکور ارشد اعلام شد اسامی معرفی شدگان در رشته های نیمه متمرکز کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ منتشر و جزئیات مصاحبه برای ۳۲ مرکز آموزش عالی و پژوهشکده اعلام شد.به گزارش خبرنگار مهر، فهرست اسامی تعداد ۲۳ هزار و ۸۲۶ نفر به عنوان چند برابر ظرفیت در رشته های نیمه متمرکز کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ منتشر شد.

اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت در آن دسته از کد رشته‌های امتحانی دارای شرایط خاص و بورسیه به همراه برنامه زمانی انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته‌های ذیربط و همچنین تاریخ ، زمان و محل مصاحبه و یا برگزاری آزمون عملی و یا پروژه در کد رشته‌های امتحانی ۱۱۳۱، ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ منتشر شده است.

داوطلبان باید بر اساس برنامه زمانی مشخص شده مربوط به کدرشته محل ذیربط، برای مصاحبه، آزمون اختصاصی، آزمون تشریحی، آزمون پروژه و سایر مراحل گزینش مورد لزوم به نشانی مشخص شده در مراکز آموزش عالی مراجعه کنند.

عدم مراجعه برای شرکت در این مراحل، به منزله انصراف داوطلب از گزینش در کد رشته محل یا رشته محلهای انتخابی مربوط تلقی می‌شود و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت.

داوطلبان معرفی شده باید قبل از اقدام برای مراجعه به محل مصاحبه به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه مورد نظر (درصورت وجود) مراجعه تا چنانچه تغییری در برنامه زمانی مصاحبه بعمل آمده باشد، از آن مطلع شوند.    

داوطلبانی که در کد رشته‌ امتحانی ۱۱۳۱، ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام کرده و هزینه برگزاری آزمون عملی پروژه یا پروژه‌های انتخابی خود را در کدرشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ همزمان با تکمیل فرم انتخاب رشته پرداخت کرده اند، حسب مورد لازم است برای شرکت در مصاحبه و یا آزمون پروژه عملی اقدام کنند.

برای این کد رشته‌های امتحانی اسامی چند برابر اعلام نخواهد شد و به داوطلبانی که در زمان مقرر هزینه برگزاری آزمون عملی را پرداخت کرده و مبادرت به انتخاب کد محل تحصیل مربوط، به واحدهای دانشگاه آزاداسلامی کرده‌ یا خواهند کرد، تاکید می‌شود برای شرکت در مصاحبه و یا دریافت کارت شرکت در پروژه اقدام کنند.

آن دسته از داوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل های انتخابی شانس قبولی در رشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص و بورسیه (کدرشته های موضوع این اطلاعیه) و همچنین دانشگاه شاهد را داشته‌اند در فهرست معرفی شدگان چند برابر قرار نگرفته‌اند.

این داوطلبان در صورت هرگونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی (شهریور ماه) و با توجه به کارنامه کدرشته محل های انتخابی می‌توانند با سازمان سنجش مکاتبه کنند.

برنامه زمانی انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل  گزینش رشته‌های بورسیه و دارای شرایط خاص و همچنین  تاریخ ، زمان و محل مصاحبه و یا برگزاری آزمون  عملی و یا  پروژه در کد رشته‌های امتحانی ۱۱۳۱، ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ اعلام شده است.

الف) برنامه زمانی شرکت در مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته های دارای شرایط خاص و یا بورسیه:

داوطلبان معرفی شده یک و یا دو کد رشته محل دارای شرایط خاص و یا بورسیه از رشته امتحانی مربوط درج شده، لازم است با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه های راهنمای در موعد مقرر برای انجام مصاحبه، آزمون اختصاصی و یا سایر مراحل گزینش به محل مربوط مراجعه کنند. در غیر اینصورت در گزینش نهایی کدرشته محل انتخابی مربوط گزینش نخواهند شد.

داوطلبان علاوه بر دارا بودن شرایط لازم است شرایط و ضوابط اختصاصی موسسه دارای شرایط خاص و یا دستگاه اجرایی بورس دهنده را نیز دارا باشند.

پژوهشکده امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی: کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این پژوهشکده لازم است در روزهای ۹ تا ۱۳ تیرماه بر اساس جدول اعلامی دروس و رشته گرایش ها در سایت پژوهشکده برای انجام مصاحبه مراجعه کنند.

پژوهشکده مطالعات واژه گزینی - تهران: معرفی شدگان لازم است برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش در روز یکشنبه ۱۷ تیر ۹۷ به آدرس پژوهشکده در تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، خروجی کتابخانه ملی و مجموعه فرهنگستانها، سمت راست، فرهنگستان زبان و ادب فارسی، مراجعه کنند .

دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه: کلیه داوطلبانی که در کدرشته امتحانی ۱۱۳۰ (مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل) کدرشته محلهای ۲۵۹۵۵ ،۲۵۹۵۶ ،۲۵۹۵۷ ، ۲۵۹۵۸، ۲۵۹۵۹ و ۲۵۹۶۰ در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده و فرم انتخاب رشته را تکمیل کردند باید در روزهای ۲۴ تیر تا اول مرداد برای مصاحبه در محل این دانشکده حضور پیدا کنند. مدارک در سایت دانشکده اعلام شده است.

دانشکده صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران – واحد قم: معرفی شدگان باید از ۹ تا ۲۱ تیر ماه ۹۷ برای انجام مراحل مصاحبه در دانشکده حضور پیدا کنند.

دانشکده غیرانتفاعی رفاه – تهران (ویژه خواهران): معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشکده لازم است براساس جدول اعلام شده در سایت دانشکده برای انجام مصاحبه مراجعه کنند. مضامین مصاحبه به همراه مدارک مورد نیاز در سامانه اینترنتی دانشکده اعلام شده است.

دانشگاه اصفهان: کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته محلهای دارای شرایط خاص این دانشگاه لازم است براساس جدول اعلام شده برای انجام مصاحبه مراجعه کنند. کدرشته های مربوطه به همراه مدارک لازم باید همراه داوطلب باشد.

دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی: برای رشته های این دانشگاه اسامی چند برابر ظرفیت در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان اعلام نخواهد نشد. زمان برگزاری مصاحبه و سایر موارد به طریق مقتضی توسط دانشگاه مذکور به اطلاع داوطلبان ذینفع خواهد رسید.

دانشگاه امام صادق (ع): آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه امام صادق (ع) باتوجه به کد رشته امتحانی اعلام شده است لازم است برای اطلاع دقیق از زمان و مکان انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت عمومی و مدارک مورد نیاز به پایگاه اطلاع رسانی این دانشگاه مراجعه کنند.

دانشگاه پیام نور: برای معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته امتحانی - ۱۱۴۸ رشته مدیریت امور شهری این دانشگاه مصاحبه برگزار نمی شود و پذیرش نهایی به صورت متمرکز خواهد بود.

دانشگاه تهران: آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل ۱۰۸۱۳ از کدرشته امتحانی ۱۱۰۳ دانشگاه تهران اعلام شده است لازم است برای انجام مراحل مصاحبه روز شنبه ۱۶ تیر ۹۷ در دانشکده جغرافیا حضور یابند. داوطلبان فقط در روز مصاحبه باید تعهدنامه را امضا کنند  و نیاز به مدرک دیگری نیست.

آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کدرشته محل ۲۶۰۸۰ از کدرشته امتحانی ۱۲۶۴ دانشگاه تهران اعلام شده است لازم است برای انجام مراحل مصاحبه روز سه شنبه ۱۲ تیر ۹۷ به دانشکده های فنی دانشکده مهندسی عمران اطاق شورا مراجعه کنند.

آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کدرشته محل - ۲۱۶۱۵ از کدرشته امتحانی ۱۲۶۷ دانشگاه تهران اعلام شده است لازم است برای انجام مراحل مصاحبه روز دوشنبه ۱۱ تیر به پردیس دانشکده های فنی شماره ۲ دانشکده مهندسی مکانیک، ساختمان جدید مراجعه کنند.

دانشگاه جامع امام حسین (ع) تهران: مصاحبه و گزینش داوطلبان معرفی شده چند برابر ظرفیت دانشگاه جامع امام حسین (ع) در محدوده زمانی ۹ تا ۱۷ تیرماه انجام می پذیرد. داوطلبان برای اطلاع دقیق از زمان و مکان انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت عمومی و مدارک مورد نیاز به پایگاه اطلاع رسانی این دانشگاه مراجعه کنند. اسامی معرفی شدگان در کد رشته های ۱۱۵۴ ، ۱۱۵۵ ، ۱۱۵۶ و ۱۱۵۷ در این مرحله اعلام نشده است و داوطلبان باید موضوع را از طریق دانشگاه جامع امام حسین (ع) پیگیری کنند.

دانشگاه شاهد: آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد اعلام شده است لازم است برای اطلاع دقیق از زمان و مکان انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت عمومی و مدارک مورد نیاز در تاریخ ۱۰ تیر ۹۷ با سایت دانشگاه مراجعه کنند.

دانشگاه شهید مطهری: کلیه معرفی شدگان لازم است برای ثبت نام و سایر مراحل پذیرش به سامانه اینترنتی این دانشگاه مراجعه کنند.

دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران: معرفی شدگان لازم است برای اطلاع از جدول زمانبندی مصاحبه به سایت دانشگاه مراجعه کرده و با در دست داشتن مدارک مشروحه در روز مصاحبه به دانشگاه مراجعه کنند.

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی: کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشکده لازم است براساس جدول اعلام شده برای انجام مصاحبه مراجعه کنند.

دانشگاه صنعتی مالک اشتر: این دانشگاه تاریخ های ۱۹ و ۲۰ تیر در شاهین شهر و ۲۳ تا ۲۷ تیر در تهران را جهت مراجعه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در سال جاری در نظر گرفته است.

دانشگاه علامه طباطبایی: از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های بیم‌سنجی کدرشته محل های ۱۷۷۹۵ و ۱۷۸۳۲ از کدرشته امتحانی ۱۲۰۷ موسسه آموزش عالی بیمه اکو در روز سه شنبه ۱۲ تیر و مطالعات منطقه ای کدرشته محله ای ۱۳۷۹۸ ، ۱۳۸۰۴ و ۱۳۸۱۰ از کدرشته امتحانی ۱۱۳۰ موسسه آموزش عالی بیمه اکو این دانشگاه در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۰ و ۱۱ تیر آزمون کتبی بعمل خواهد آمد و پس از آن مصاحبه شفاهی از پذیرفته شدگان آزمون کتبی به عمل خواهد آمد.

کلیه معرفی شدگان کدرشته امتحانی ۱۱۳۹ مددکاری اجتماعی از کدرشته محلهای ۱۴۴۸۵ و ۱۴۴۸۸ لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در روزهای دوشنبه ۲۵ و سه شنبه ۲۶ تیر به آدرس اعلام شده مراجعه کنند.

کلیه معرفی شدگان کدرشته امتحانی ۱۱۴۸ رشته مدیریت امور شهری ۱۵۹۵۳ و ۱۵۹۵۷ لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در روز یکشنبه ۱۰ تیر به دانشکده مدیریت و حسابداری مراجعه کنند.

دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر: کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه لازم است براساس جدول اعلامی برای انجام مصاحبه مراجعه کنند.

دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری: کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه لازم است براساس جدول اعلامی برای انجام مصاحبه مراجعه کنند.

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه: برنامه زمانی مصاحبه در دانشکده های علوم قرآنی آن دانشگاه در روزهای شنبه و یکشنبه ۹ و ۱۰ تیر ماه است. این دانشگاه به هیچ یک از دانشجویان خود بورس تحصیلی اعطا نکرده و هیچ گونه تعهدی برای جذب دانش آموختگان خویش ندارد.

دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری: از معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت ارگانهای بورس دهنده در رشته های مندرج به شرح جدول اعلام شده در دانشگاه علوم و فنون هوایی شههد ستاری با همراه داشتن مدارک مورد نیاز مصاحبه به عمل خواهد آمد.

دانشگاه غیرانتفاعی امیر المؤمنین (ع) اهواز: از معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه به شرح جدول اعلامی در روزهای ۱۹ و ۲۰ تیر مصاحبه بعمل خواهد آمد.

دانشگاه غیرانتفاعی باقرالعلوم (ع) قم: معرفی شدگان لازم است برای تعیین نوبت مصاحبه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۶ و ۷ تیر بصورت حضوری و یا از طریق تماس با شماره تلفن ۳۲۱۳۶۶۲۸ - ۰۲۵ اقدام کنند.

دانشگاه غیرانتفاعی خاتم تهران: کلیه معرفی شدگان لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در تاریخ های ۲۳ تا ۲۷ تیر ۹۷ به این دانشگاه مراجعه کنند.

دانشگاه غیرانتفاعی معارف قرآن و عترت (ع) اصفهان: معرفی شدگان لازم است برای انجام مراحل آزمون و مصاحبه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز مطابق جدول اعلام شده به دانشگاه مراجعه کنند.

دانشگاه فردوسی مشهد: کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته امتحانی - ۱۱۴۸ رشته مدیریت امور شهری( کدرشته محل های ۱۵۹۵۴ و ۱۵۹۵۸) لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در روز سه شنبه ۱۲ تیر ۹۷ در دانشکده ادبیات و علوم انسانی آزمایشگاه ژئومورفولوژی این دانشگاه حضور یابند. 

دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا: معرفی شدگان لازم است برای انجام مراحل آزمون و مصاحبه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز مطابق جدول اعلامی به دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا مراجعه کنند.

دانشگاه هنر اسلامی تبریز: از معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه در تاریخ های ۲۳ و ۲۴ تیر ۹۷ در دانشکده چندرسانه ای دانشگاه هنر اسلامی تبریز مصاحبه بعمل خواهد آمد و لازم است معرفی شدگان کارت ملی و یا شناسنامه خود را همراه داشته باشند.

دانشگاه یزد: کلیه معرفی شدگان کدرشته محلهای ۱۴۴۸۶ و ۱۴۴۸۹ از کدرشته امتحانی ۱۱۳۹ لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در تاریخ های ۱۲ و ۱۳ تیر ۹۷ به دانشکده علوم اجتماعی واقع در پردیس اصلی دانشگاه یزد مراجعه کنند.

مرکز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه قم: کلیه معرفی شدگان این مرکز برای اطلاع دقیق از زمان و مکان انجام مصاحبه و مدارک مورد نیاز پس از انتشار این اطلاعه، به پایگاه اطلاع رسانی این مرکز مراجعه کنند.

مؤسسه غیرانتفاعی هنر و اندیشه اسلامی قم: معرفی شدگان لازم است برای اطلاع از زمان مصاحبه به آدرس موسسه مراجعه کنند. مصاحبه رشته های ادبیات نمایشی و مطالعات معماری ایران روز چهارشنبه ۲۰ تیر و رشته های پژوهش هنر و تاریخ هنر جهان اسلام روز پنجشنبه ۲۱ تیر برگزار می شود.

برگزاری مصاحبه ورودی در کد رشته امتحانی ۱۱۳۱ مجموعه مطالعات جهان و ۱۱۴۸ مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری

کلیه داوطلبانی که در کدرشته امتحانی ۱۱۳۱ مجموعه مطالعات جهان مجاز به انتخاب رشته شده اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام کرده اند ، لازم است با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه های راهنما در موعد مقرر برای انجام مصاحبه ورودی به دانشگاه ذیربط مراجعه کنند.

در غیر اینصورت در گزینش نهایی در کدرشته محل انتخابی مربوط گزینش نخواهند شد. اسامی داوطلبان مذکور در این اطلاعیه اعلام نخواهد شد.

به هنگام گزینش نهایی در هر کد رشته محل از این کد رشته های امتحانی، داوطلبانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه ورودی آنان توسط موسسه آموزش عالی ذیربط تایید شده باشد.

تبصره: در صورتی که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط مصاحبه به عمل نیاورد، در گزینش نهایی در کد رشته محل انتخابی مربوط بدون در نظر گرفتن نتیجه مصاحبه و منحصراً براساس نمرات علمی مکتسبه در آزمون گزینش خواهند شد.

پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه ورودی، هیچگونه تقاضایی قابل پذیرش نیست. همراه داشتن کارت شناسایی معتبر عکس دار در روز مصاحبه الزامی است. داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات دقیق تر به پایگاه اطلاع رسانی موسسه ذیربط مراجعه کنند.

دانشگاه اصفهان: داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۳۱ مجموعه مطالعات جهان ( کدرشته محل ۲۶۰۲۴) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی اینترنتی خود اقدام و حداقل یکی از کدرشته محلهای تحصیلی این دانشگاه را انتخاب کرده اند، از کلیه داوطلبان در روز یکشنبه ۲۴ تیر ۹۷ در محل دانشکده زبانهای خارجی این دانشگاه مصاحبه بعمل خواهد آمد.

مدارک لازم در هنگام مصاحبه: داوطلبان لازم است تمام مدارک و مستندات آموزشی و پژوهشی خود اعم از تالیفات، تشویق نامه ها، مدارک بسندگی زبان و شرکت در کارگاهها و همایش ها را در روز مصاحبه با خود همراه داشته باشند.

دانشگاه تهران: برای داوطلبان کد رشته امتحانی ۱۱۳۱ مجموعه مطالعات جهان (از کدرشته محلهای ۱۳۸۲۸ الی ۱۳۸۵۱) آزمون مصاحبه در دو بخش کتبی و شفاهی و به زبان اصلی هر رشته (رشته مطالعات ژاپن به زبان ژاپنی یا انگلیسی) روز یکشنبه ۲۴ تیر ۹۷ در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران برگزار می شود.

داوطلبانی که در رشته امتحانی ۱۱۴۸ مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری مجاز به انتخاب رشته شده و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام و حداقل یکی از کدرشته محلهای تحصیلی این دانشگاه را انتخاب کرده و در ردیف معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت برای مصاحبه قرار گرفته اند، در کدرشته محلهای ۱۵۹۵۱ و ۱۵۹۵۵ باید در تاریخ ۱۶ تیر ۹۷ به دانشکده مدیریت دانشگاه تهران مراجعه کنند.

داوطلبان معرفی شده در کدرشته محلهای ۱۵۹۵۲ ، ۱۵۹۵۶ محل تحصیل پردیس فارابی قم باید در تاریخ ۷ مرداد ۹۷ به پردیس فارابی دانشگاه تهران مراجعه کنند. با توجه به اعلام دانشگاه تهران پذیرش در این کدرشته محل ها به صورت متمرکز (بدون مصاحبه) انجام خواهد شد.


در صورت نیاز به راهنمایی در رابطه با این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه تحصیلی
از خط ثابت با شماره 9099071612 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید 
پاسخگویی کارشناسان ما از 8 صبح الی 12 شب

پر بازدیدترین کارشناسی ارشد

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank