پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          03 تیر 1391 - 23 June 2012


تخفیف ویژه دانشگاه آزاد برای دانشجویان ممتاز


ایسنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به دانشجویان ممتاز رشته‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه برای ثبت نام در ترم بعدی ۲۰ درصد تخفیف داده می شود.

دكتر فرهاد دانشجو در دیدار با آیت الله حسین نوری همدانی اظهار کرد: یکی نمادهای کار فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی این است که موقعیتی فراهم شود تا دانشجویان مجرد دختر و پسران متاهل به محل دائمی والدین یا همسرانشان منتقل شوند.

وی با بیان اینکه از ۱۵ خرداد تا ۱۵ تیر ثبت‌نام برای انتقال دانشجویان به دانشگاه محل زندگیشان انجام مي‌شود، ادامه داد: پیش بینی می شود طی دو ماه ۲۰۰ هزار دانشجوی دختر به شهرهای محل زندگی خانواده یا همسرشان منتقل شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در مسائل فرهنگی دچار معضلاتی از بیرون و داخل هستیم، گفت: از بیرون در حالی که دانشگاه آزاد اسلامی، "اسلامیت" را به اسم خود دارد ولی هنوز اسلامی نیست، البته در دانشگاه دولتی و غیر انتفاعی این مساله وجود دارد.

وی با بیان این که دانشگاه نام آزاد اسلامی را یدک می کشد گفت: این دانشگاه باید الگویی برای تمام دانشگاه ها باشد و تا رسیدن به این نقطه ایده آل فاصله زیادی داریم.

دانشجو با بیان این که زمانی دانشگاه ها اسلامی می شود که منابع، مراجع و برنامه ریزی های درسی آن بر اساس علوم فقهی و اسلامی تدوین شود گفت: مهمتر از این موارد اساتیدی است که در دانشگاه ها تدریس می کنند ، چون اگر استاد تعهد لازم را نداشته باشد نمی توان توقع انتشار اسلامیت را در دانشگاه ها داشت.

دانشجو با بیان این که در بحث کیفیت پژوهشی به دنبال ایجاد قطب ها و آزمایشگاه های علمی هستیم، تاکید کرد: تلاش می کنیم تا دانشمندان و دانش پژوهان در تمام دانشگاه‌های کشور از این طریق دسترسی بیشتری به یافته ها و علم روز داشته باشند.

وی بیان این که دانشگاه آزاد اسلامی سه هزار میلیارد تومان بدهی دارد ، گفت: ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان از اين بدهی مربوط به بانک‌هاست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برای دانشگاهی که دارای ۳۰۰هزار میلیارد تومان امکانات سرمايه است، مبلغ ۲ هزار میلیارد تومان چیزی نیست ، این بدهی با برنامه ریزی های دقیق پرداخت می شود.

مظاهری، معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نيز در اين ديدار در تشریح برنامه‌های این معاونت در سال ۹۱ گفت: قصد توسعه ترویج فرهنگ قرآن در دانشگاه آزاد اسلامی را داریم و در این خصوص همایش امر به معروف نهی از منکر با پیام آیت الله صافی در اصفهان برگزار شد و در آن بسیاری از دانشجویان عضو کانون های امر به معروف و نهی از منکر با نام کانون شهروند حضور داشتند.

وی با بیان این که ۱۱۸مسجد با بنای اسلامی ایرانی در بسیاری از واحدهای دانشجویی وجود دارد گفت: در این مساجد دو وعده نماز ظهر و عصر اقامه می شود همچنين ۲۷ نمازخانه نيز در پنج واحد این دانشگاها در حال ساخت است.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که در بحث فرهنگ قرآن و عترت سالانه۲۰۰ هزار نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات قرآنی شرکت می کنند گفت: ۷۷ درصد از مدیران فرهنگی دانشگاه آزاد از روحانیون هستند و ۱۰۰ مقبره شهدا نيز در این دانشگاه وجود دارد.

تگ ها تخفیف ویژه دانشگاه آزاد دانشجویان ممتاز

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

ترجمه تخصصی دانشگاهی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت